با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مجله ناداستان ـ شماره ۰۰۴ ـ مهر ۹۸

دانلود و خرید مجله ناداستان ـ شماره ۰۰۴ ـ مهر ۹۸

۳٫۹ از ۱۳ نظر
۳٫۹ از ۱۳ نظر

برای خرید و دانلود   مجله ناداستان ـ شماره ۰۰۴ ـ مهر ۹۸  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی مجله ناداستان ـ شماره ۰۰۴ ـ مهر ۹۸

ناداستان مجله‌ای است که بچه‌های فصلنامه ادبی سان آن را راه انداخته‌اند. صاحب امتیاز و مدیر مسئول این مجله آرش صادق بیگی و سردبیر آن محمد طلوعی است. فروغ منصوری قناعی، محمد میرزاخانی، نسیم مرعشی، نیلوفر امن‌زاده، مونا تارودی، مهراوه فردوسی، مکرمه شوشتری و زهرا ساعدی اعضای هیئت تحریریه این نشریه‌اند. روایت‌های این شماره از نشریه به چهار بخش تقسیم می‌‌شود: روایت‌های مستند، روایت‌های زندگی، روایت‌های کهن و به علاوه‌ی مشق ناداستان که در انتها آورده شده است. ناداستان جای همه مستندسازها، عکاسان اجتماعی، گزارش‌گران تحقیقی و نویسنده‌هایی است که به واقعیت علاقه‌مندند و دوست ندارند واقعیت را برای فهمیده شدن مختصر یا مبتذل کنند. این شماره از نشریه ناداستان بر «پول» تمرکز دارد. یعنی روایت‌هایی واقعی که ما را با خود همراه می‌کند و تجربه‌های آدم‌ها را با ما قسمت می‌کند. از آن جمله است: کارِگل؛ روایتی از پول نفت در گاومیش آباد اهواز ـ ادیسه‌ی فضایی؛ پول درآوردن با ارزهای دیجیتال، هر جا سخن از اعتماد است، جبر جغرافیایی و ... .روایت‌های زندگی شامل: پول بازی، گام بعدی تعهد ـ یک پوند و پول بامزه. در «روایت‌های کهن» هم شاهد داستان‌های باعنوان بالشت چینی/گزارش ابن بطوطه ی جهانگرد از سرزمین چین و اسکناس چینی و با جیب خالی در صلح پاری؛ یادداشت‌های فروغی از پول وبی‌پولی در کنفرانس صلح پاریس. بخش مشق ناداستان دربردارنده داستان‌هایی است مانند: فراخوان یک تجربه:بازی ـ یک تجربه؛ تیره‌روزی و ... اگر شما هم چیزی در قالب ناداستان نوشته‌اید می‌توانید آن را با دیگران در این نشریه قسمت کنید و به آدرس مجله الکترونیک بفرستید.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
reyhane
۱۳۹۹/۰۳/۰۶

متاسفانه، تنها دلیلی که باعث شد قید خرید و خوندن این مجله رو بزنم، همین فرمت pdf بود. اگر به نظر مخاطبتون احترام میذارین لطفا فرمتش رو تغییر بدین

ramtin
۱۳۹۸/۰۹/۲۵

خود طاقچه ۵۰٪تخفیف زده بمناسبت یلدا البته حق دارین این موقع ماه آهی دربساطمون نمونده.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۲۸
شابکundefined
دسته بندی
تعداد صفحات۲۲۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۲۸