کتاب درس‌نامه‌ی طب اورژانس؛ رویکرد به برخی شکایات و تظاهرات شایع در بخش اورژانس - مسمومیت‌ها - گازگرفتگی (منطبق بر آخرین رفرانس‌های بین‌اللملی ۲۰۱۷) اثر هومان حسین‌نژادائی

کتاب درس‌نامه‌ی طب اورژانس؛ رویکرد به برخی شکایات و تظاهرات شایع در بخش اورژانس - مسمومیت‌ها - گازگرفتگی (منطبق بر آخرین رفرانس‌های بین‌اللملی ۲۰۱۷)

نویسنده:هومان حسین‌نژادائیمحمد جلیلیانتشارات:تیمورزادهسال انتشار:۱۳۹۶تعداد صفحه‌ها:۱۱۸ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۳.۴از ۱۴ رأیخواندن نظرات
انتشاراتتیمورزاده

سال انتشار۱۳۹۶

تعداد صفحه‌ها۱۱۸ صفحه

دسته‌بندی
کنکور دکتری۱ مورد دیگر

معرفی کتاب درس‌نامه‌ی طب اورژانس؛ رویکرد به برخی شکایات و تظاهرات شایع در بخش اورژانس - مسمومیت‌ها - گازگرفتگی (منطبق بر آخرین رفرانس‌های بین‌اللملی ۲۰۱۷)

کتاب حاضر سومین ویراست درسنامه طب اورژانس است که با هدف استفاده کاروزان، پزشکان عمومی و سایر پزشکانی که به نحوی درگیر طبابت در شرایط اورژانس یا بخش اورژانس هستند تهیه شده است. اساس محتوا برنامه ضروری وزارت بهداشت برای دوره کاروزی است. با استفاده گسترده‌ای که این کتاب در سال‌های اخیر هم در مراکز دانشگاهی و هم در محیط‌های درمانی پیدا کرده است، تیم مولفین خود را ملزم به روزآمد کردن مطالب می‌داند. بنابراین در ویراست پیش روی شما همه فصول کتاب مجدداً بازبینی و با آخرین متون روز آمد ۲۰۱۷ منطبق شده است. علاوه بر آن فصول مربوط به احیای پایه و پیشرفته، دیس ریتمی، رویکرد به شوک، درد قفسه سینه، تشنج و مسمومیت با الکل، بیش از بقیه فصول دچار تغییر شده اند. لازم به ذکر است که فصل سونوگرافی در تروما نیز به مجموعه حاضر اضافه شده است که با توجه به عدم بازنگری کوریکولوم در سال‌های اخیر، اکنون در برنامه ضروری وزارت بهداشت ذکر نشده است، اما کاملاً ضروری و مورد نیاز روزمره به نظر می‌رسد.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

Nazanin
۱۴۰۰/۰۴/۲۹

بسیار کاربردی👌

بهار
۱۳۹۹/۰۳/۰۵

عاااالی و با کیفیته😍

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است