با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فصلنامه هوژین ـ شماره ۱ ـ بهار ۹۶

دانلود و خرید فصلنامه هوژین ـ شماره ۱ ـ بهار ۹۶

۴٫۳ از ۶ نظر
۴٫۳ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود   فصلنامه هوژین ـ شماره ۱ ـ بهار ۹۶  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی فصلنامه هوژین ـ شماره ۱ ـ بهار ۹۶

تولد اولین فصلنامه علمی-عمومی بە زبان کردی در تاریخ ایران: مجله "هوژین" فصلنامه ای علمی-عمومی تمام رنگی به زبان کردی است که زیر نظر موسسه علمی-فرهنگی "هوژان" چاپ و منتشر میشود. مجله هوژین توسط جمعی از محققان و دانشجویان ایران، اروپا، آمریکا و استرالیا ادارە میشود و به لحاظ ساختاری و مالی کاملا مستقل بوده و وابسته به هیچ نهاد و ارگان خاصی نیست. مجله هوژین مجله ای تخصصی نیست و عموم جامعه را مخاطب خود میبیند و بر همین مبنا روزنامه نگری علمی را اساس خود قرار داده و سعی بر آن دارد که خود را با استانداردهای شناخته شده در مجله های علمی-تبلیغی تطبیق دهد. نخستین شماره ‌هوژین بزودی در کتابفروشی های استانهای کردستان، آذربایجان غربی، کرمانشاه و ایلام عرضه میشود. امید میرود که این مجله به همراه دیگر مجلات علمی-تبلیغی در سراسر جهان، رسالت خود را در راه ترویج علم و دانش در جامعه به خوبی ایفا نماید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
Ismail Sharifi
۱۳۹۶/۰۲/۲۷

یاخوا دەس و چاوتان هەر نەیێشێت. قوربانی دەس و پەنجەکانتان، قوروانی قەڵەمتان. جا ئەویشە بێژم من زۆر داڕشتن، شێوەکاری و ڕازاندنەوەی گۆڤارەکەم بەدڵە. ... البته خوشبختانه در کنار این نشریه زیبای «هۆژین»؛ نشریه کردی نشنال جئوگرافیک به کردی شمالی در ترکیه نیز مدتی پیش و در

- بیشتر
ارسلان
۱۳۹۷/۰۶/۲۱

بسیار بسیار عالی و بدون داشتن هیچ نمونه قبلی با این کیفیت و مشخصات و محتوای گزینش شده بروز، سپاسگزارم از موسسه هوژان

mahdi sarbazi
۱۳۹۶/۰۲/۱۸

دەس خۆش

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۲/۲۰
دسته بندی
تعداد صفحات۱۰۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۲/۲۰