کتاب مرور سریع در روانپزشکی، نوروسایکیتری اثر غزاله شیخانی

دانلود و خرید کتاب مرور سریع در روانپزشکی، نوروسایکیتری

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مرور سریع در روانپزشکی، نوروسایکیتری  نوشته  غزاله شیخانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب مرور سریع در روانپزشکی، نوروسایکیتری

کتاب مرور سریع در روانپزشکی، نوروسایکیتری نوشته غزاله شیخانی، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته - است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب مرور سریع در روانپزشکی، نوروسایکیتری

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب و با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در این کتاب مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب مرور سریع در روانپزشکی، نوروسایکیتری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب مرور سریع در روانپزشکی، نوروسایکیتری برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۱۰/۰۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۴۴-۳
تعداد صفحات۲۴۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۱۰/۰۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۴۴-۳