با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب اصول مدیریت تداوم کسب و کار اثر وی نینگ زچاریا وانگ

دانلود و خرید کتاب اصول مدیریت تداوم کسب و کار

یک ابتکار عمل استراتژیک

۳٫۰ از ۳ نظر
۳٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اصول مدیریت تداوم کسب و کار  نوشته  وی نینگ زچاریا وانگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب اصول مدیریت تداوم کسب و کار

کتاب اصول مدیریت تداوم کسب و کار نوشته وی نینگ زچاریا وانگ و ژیانپینگ شی با ترجمه احسان سقایی و آیدا شفقت در انتشارات برآیند به چاپ رسیده است.

 درباره کتاب اصول مدیریت تداوم کسب و کار

مدیریت تداوم کسب و کار (BCM) از لحاظ اهمیت و ارزش فعالیت‎‌های سازمانی همچنان در حال رشد است. این موضوع با انتشار استاندارد بین المللی BCM:ISO22301 (امنیت اجتماعی- سیستم‎های مدیریت تداوم کسب و کار- الزامات) که نشان دهنده شناخت موضوع در ایجاد موفقیت شرکت‌ها و بهینه‌‎سازی در دسترس بودن خدمات آنها است، مشهود است. بعلاوه، امروزه فعالان در حوزه مدیریت تداوم کسب و کار از طیف گسترده‌‎ای از مشاوران در حوزه‌‎های مدیریت، تضمین اطلاعات، بیمه و ریسک، کیفیت و انطباق و به طور شگفت‎‌آوری هنر و تاریخ است، که قطعاً منجر به ورود افکار بدیع در حرفه شما خواهد شد. این تنوع مخاطبان را شاید بتوان در شاخص‎‌های مشهود دیسیپلین در قرن ۲۱ مشاهده نمود.

این کتاب با ارائه جزئیات از نمونه‎‌های واقعی و بر اساس رویکردهای نویسنده با توجه به تجربیات شخصی، سعی در پرکردن این شکاف را دارد. این کتاب برای هر دو دسته افراد جدید و یا آدم‌هایی که تجربه کار کردن در حوزه تداوم کسب و کار را دارند و مسئول اجرای سیستم مدیریت تداوم کسب و کار (BCMS) در سازمان‌‎ها هستند، مفید است.

در این کتاب مفاهیم اساسی در خصوص فعالیت‎‌های اصلی سازمان در زمینه سیستم مدیریت تداوم کسب و کار (BCMS) و این‌که چطور هر مرحله از سیستم مدیریت با مرحله دیگر مرتبط است را تشریح می‎‌کند. مسائل مختلف که در هر کدام از مراحل چرخه حیات سیستم مدیریت تداوم کسب و کار (BCMS) باید به آن پرداخته شود نیز بررسی خواهد شد.

طیف گسترده‌‎ای از موضوعات مرتبط و به هم پیوسته برای فعالان حوزه تداوم کسب و کار در این کتاب معرفی می‌‎شود تا بتوانند دانش خود را افزایش دهند و همچنین چالش‎‌های سازمانی را نیز بررسی نماید. نقطه قوت اصلی این کتاب این است که تکنیک‎‌های اثبات شده را ارائه می‌‎دهد و نشان می‎‌دهد که چگونه ممکن است آنها متناسب با هر کدام از نیازها و الزامات سازگار شوند. به طور خاص، روش‎‌های ارزیابی آسان جهت ارزیابی عملکرد سیستم مدیریت تداوم کسب و کار (BCMS)ارائه می‌‎شود. نحوه استقرار یک سیستم کنترل مؤثر BCMS نیز شرح داده خواهد شد.

 خواندن کتاب اصول مدیریت تداوم کسب و کار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 کاسبان و مدیران کسب‌وپکارها مخاطبان این کتاب‌اند.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۸/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۴۶۶-۷۶-۷
تعداد صفحات۲۵۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۸/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۴۶۶-۷۶-۷