کتاب نوروسایکیاتری ۱ در روان پزشکی اثر سینا طاهرزاده بروجنی

دانلود و خرید کتاب نوروسایکیاتری ۱ در روان پزشکی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نوروسایکیاتری ۱ در روان پزشکی  نوشته  سینا طاهرزاده بروجنی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب نوروسایکیاتری ۱ در روان پزشکی

کتاب نوروسایکیاتری ۱ در روان پزشکی نوشته سینا طاهرزاده بروجنی مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته پزشکی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب نوروسایکیاتری ۱ در روان پزشکی

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب و با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در این کتاب مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب نوروسایکیاتری ۱ در روان پزشکی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب نوروسایکیاتری ۱ در روان پزشکی برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۹/۱۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۵۱-۱
دسته بندی
تعداد صفحات۲۵۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۹/۱۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۵۱-۱