با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب آمادگی آزمون دکتری روش تحقیق در زبان انگلیسی Research Methods اثر گروه مولفان سنجش امیرکبیر

دانلود و خرید کتاب آمادگی آزمون دکتری روش تحقیق در زبان انگلیسی Research Methods

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آمادگی آزمون دکتری روش تحقیق در زبان انگلیسی Research Methods  نوشته  گروه مولفان سنجش امیرکبیر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آمادگی آزمون دکتری روش تحقیق در زبان انگلیسی Research Methods

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی دکتری روش تحقیق در زبان انگلیسی  Research Methods اثری از گروه مولفان سنجش امیرکبیر است. این کتاب شامل تکنیک برنامه‌ریزی، خلاصه و چکیده، نکته‌ها و روش‌ها، تست‌های خودسنجی و تست‌های طبقه‌بندی شده است.

مجموعه سنجش امیرکبیر به عنوان مجری آماده‌سازی منابع آموزشی کارشناسی ارشد و دکتری منطبق بر سرفصل‌های شورای عالی برنامه‌ریزی در مقاطع عالی و تکمیلی، سعی در ایجاد عدالت آموزشی جهت راهیابی دواطلبان به دانشگاه‌ها دارد.

این مجموعه با ارائه طرح‌های فرهنگی و آموزشی تحت عنوان «دوره‌های مکاتبه‌ای» پاسخگوی نیاز دانش‌پژوهان و دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی است. سلسله کتب آموزشی «دوره‌های مكاتبه‌ای» به منظور ارتقای سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع تحصیلات تکمیلی است و در ادامه این حرکت علمی، این موسسه ارائه کننده صحیح تدوین کتب مقاطع تکمیلی بر اساس سرفصل‌های شورای عالی برنامه‌ریزی است و این حرکت علمی را نیز با موفقیت آغاز کرده است.

بنابراین این مجموعه همواره به دو نکته اساسی توجه خاص داشته و دارد؛ اول آنكه، در نوشتن کتب علاوه بر منابع و مراجع اصلی، از جزوات درسی دانشگاه‌های معتبر کشور نیز استفاده شده است و دوم آنكه، کتب خود را با بر اساس طبقه‌بندی مطالب درسی منطبق بر آزمون‌های مرحله‌ای (مانع و جامع بودن مطالب) ویرایش و صفحه‌آرایی نموده است.

بنابراین داوطلب کافی است مطالب کتاب را به طور کامل مطالعه و مرور کند و لازم نیست خود را در بین کتاب و جزوات متفرقه سردرگم سازد.

تمامی کتاب‌ها شامل دو قسمت‌اند. قسمت اول خلاصه درس و نکات کلیدی و قسمت دوم تست‌های طبقه‌بندی شده، بنابراین کافی است داوطلبان موضوع درسی هر مرحله را به خوبی فرا گرفته و در آخر تست‌های طبقه‌بندی شده را حل نمایند. کتاب‌ها در زمان‌های مشخص شده باید خوانده شوند و از برنامه تعیین شده نباید عدول کرد.

نقاط قوت

• قیمت بسیار مناسب کتاب آموزشی

• به روز بودن و کامل بودن کتاب آموزشی

• تالیف کتب و جزوات توسط دانشجویان و فارغ التحصیلان رتبه های برتر

• استفاده از منابع معتبر و جزوات دانشگاهی (قابل دانلود از سایت سنجش تکمیلی دات آی آر)

• برنامه ریزی همراه کتاب آموزشی آمادگی آزمون دکتری

• استفاده از تمام ابزارهای آموزشی و سنجش

• هدر نرفتن زمان و استفاده از مطالب دسته بندی و سازماندهی شده

• تسریع کمک به داوطلب جهت کسب رتبه برتر

خواندن آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری - را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۷۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۴۰۰-۹۱-۳
تعداد صفحات۲۲۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۷۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۴۰۰-۹۱-۳