آسکی پاتولوژی اطلس کلینیکال؛ جلد اول

دانلود و خرید کتاب آسکی پاتولوژی اطلس کلینیکال؛ جلد اول

با هدف آمادگی آزمون‌های شفاهی بورد تخصصی و فلوشیپ

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آسکی پاتولوژی اطلس کلینیکال؛ جلد اول  نوشته  مهدخت عزیزی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آسکی پاتولوژی اطلس کلینیکال؛ جلد اول

کتاب آسکی پاتولوژی اطلس کلینیکال؛ جلد اول نوشته مهدخت عزیزی و مارال مختاری همراه با پاسخ‌های تشریحی با هدف آمادگی آزمون‌های شفاهی بورد تخصصی و فلوشیپ منتشر شده است. 

این کتاب یکی از کتاب‌های ویژه آمادگی آزمون‌های تخصصی انتشارات گزینه پارسیان طب است که برای داوطلبین آزمون ارتقاء و بورد تخصصی رشته پاتولوژی تدوین شده است. این کتاب در ۷ فصل شامل : سیستم CNS و غده هیپوفیز ، بیماری های ریوی ، پستان و مجاری تناسلی در خانمها ، مجاری تناسلی در آقایان، کلیه، حالب و مثانه، بیماری های لنف نود، طحال و غده تیموس و فصل هفتم شامل تیروئید، پاراتیروئید و آدرنال است.

گزینه پارسیان طب با سابقه تقریبا ۱۰ ساله خود در زمینه ارائه منابع مطالعاتی ویژه آمادگی آزمون‌های ارتقاء و بورد تخصصی رشته‌های مختلف پزشکی قدمی تاثیرگذار را در حوزه پزشکی کشور برداشته است و اکنون در ۱۴ رشته تخصصی پزشکی، مشغول چاپ و نشر کتاب است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
m.esmaeilinia
۱۴۰۰/۰۵/۱۱

کتاب کاربردیه،ولی....این قیمت اونم برای نسخه الکترونیکی غیر منصفانه هست....وقتی گروه هدف شما رزیدنتها هستن که حقوق ندارن و کمک هزینه تحصیلی میگیرن که اونم بسیار ناچیزه....برای کتاب الکترونیک رقمی باید گذاشته شه که خریدش هه گیر شه...مثلا ۵۰ هزار

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵۶,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۲۲-۲۰۷-۹
تعداد صفحات۳۰۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵۶,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۲۲-۲۰۷-۹