با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب آموزش زبان فارسی؛ مقدماتی ۱ اثر سیدضیاء قاسمی

دانلود و خرید کتاب آموزش زبان فارسی؛ مقدماتی ۱

ویژه زبان‌آموزان غیرفارسی زبان

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آموزش زبان فارسی؛ مقدماتی ۱  نوشته  سیدضیاء قاسمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب آموزش زبان فارسی؛ مقدماتی ۱

کتاب آموزش زبان فارسی؛ مقدماتی ۱ نوشته دکتر سید ضیاءالدین قاسمی است.کتاب آموزش زبان فارسی؛ مقدماتی ۱  ویژه آموزش زبان فارسی ویژۀ زبان‌آموزان غیر فارسی‌زبان است.

درباره کتاب آموزش زبان فارسی؛ مقدماتی ۱

این کتاب چهار مهارتی برای تدریس در دوره‌های پیش مقدماتی و مقدماتی 1 مناسب و معادل سطح A1 چارچوب CEFR (چارچوب اروپایی مشترک مرجع) است. کتاب مذکور از بخش آموزش الفبا و پانزده درس تشکیل شده است.

کتاب آموزش زبان فارسی؛ مقدماتی ۱ را موسسه لغت‌نامه دهخدا و مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی دانشگاه تهران منتشر کرده است. مؤسسه لغت‌نامه دهخدا نخستین سازمان در ایران است که برای تألیف فرهنگ لغت یا واژه نامه تأسیس شده است. این سازمان در دی ماه سال ۱۳۲۴ خورشیدی، با تصویب مجلس شورای ملی، شروع به کار کرد و در کنار آن مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی دانشگاه تهران در سال ۱۳۶۸ تأسیس شد. این مرکز نخستین نهاد دانشگاهی است که با هدف گسترش و ترویج زبان و ادبیات فارسی تأسیس شده و هرساله پذیرای دانشجویان فراوانی از نقاط مختلف دنیا است که تا کنون حدود بیست هزار دانشجوی خارجی از ۱۰۰ کشور جهان در این مرکز فارسی آموخته‌اند. از مدیران این دو مجموعه می‌توان به علامه علی اکبر دهخدا، دکتر محمد معین و دکتر سید جعفرشهیدی اشاره کرد. واحد انتشارات این موسسه در کنار انتشار لغت‌نامه‌های زبان فارسی، با استفاده از توانمندی علمی مدرسین مرکز، انتشار کتاب‌های آموزشی مرتبط با آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان را در دستور کار دارد.

خواندن کتاب آموزش زبان فارسی؛ مقدماتی 1 را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام غیرفارسی‌زبانان علاقه‌مند به یادگیری زبان فارسی و مدرسان آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان، پیشنهاد می‌کنیم.

سایر کتاب‌های سیدضیاء قاسمی

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۴/۰۶
شابک۹۷۸۹۶۴۰۳۹۷۰۶۰
تعداد صفحات۲۰۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۴/۰۶
شابک۹۷۸۹۶۴۰۳۹۷۰۶۰