کتاب جادوی بورس اثر شهاب سهرابی

دانلود و خرید کتاب جادوی بورس

۳٫۴ از ۱۰۷ نظر
۳٫۴ از ۱۰۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جادوی بورس  نوشته  شهاب سهرابی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

نظرات کاربران

ehsaan
اول بگم که من این کتاب را خوندم و دست کم چند نکته کاربردی و کلیدی خیلی مهم را در سرمایه گذاری ام استفاده کردم و برام عالی بود. من یه دوستی دارم که خیلی شکاکه و ملالغتی و مو را از ماست میکشه و تو نقد کم نمیزاره، بارها با هم صحبت کردیم که عزیز من اینقدر تلاش نکن نکات منفی را ببینی یه کمی هم نکات مثبت را ببین مگه میشه که یه کتاب ،یه فیلم،یه سمینار،یه کارگاه نکات مثبت نداشته باشه و همش منفی باشه بهش گفتم عزیزم دست از مچ گیری نویسنده،کارگردان و برگزارکننده بردار ،این به نفع خودته تو یه کتابی ده تا نکته کاربردی معرفی شده تو پنج تاش را استفاده کن دوتاشم برات جواب بده کافیه و برو بگو من این دونکته را استفاده کردم برام مفید بود. من با چشمایی خودم دیدم در سمیناری ،مطالبی عنوان میشد عینا از کتابی که در بازار بود و له له می زدند که مطالب بیشتری عنوان بشه که دقیقا در کتاب بود، قیمت سمینار بیست برابر کتاب بود و شاید یک دهم مطالب کتاب هم عنوان نمیشد ولی ملت براش سرودست میشکست! شما کتابی که توسط برنده جایزه نوبل هم نوشته شده باشه از توش ده ها مورد ضعف می توانی پیدا کنی ولی چند نکته منفی پیدا می کنیم و میایم این جا هم عنوان می کنیم و اون فردی که می تونست بره کتاب را بخونه و یه نکته از اون کتاب هم می تونست کمکش کنه،و ما با تبلیغ منفی مانع شدیم و باید روزی ،جایی ،تاوان این کار را بدهیم. من این چهر نکته را استفاده کردم این دو تاش خیلی کمکم کرد نه این که بیام کامل کتاب را نفی کنم این کمال بی انصافیه تو جامعه ای که آمارکتاب خونی وحشتناکه خودمون هم دیگرانی که هنوز هستن را نرونیم. به امید روزی که حسن جویی جای عیب جویی را بگیره!
کاربر ۱۰۷۱۰۰۰
من معمولا اهل کامنت گذاری نیستم. این کتاب را هم اوایل تابستان پارسال خوندم. من با خودم عهد بستم قضاوتم را در مورد کتابی که خوندم به تاخیر بندازم. عملا در بورس فعال هستم و نکات گفته شده در کتاب انصافا به دردم خورد و واقعا کمکم کرد. چندی پیش یکی دیگه از دوستام که کتاب را خونده بود به یک ساعت نرسیده نظر منفیش راهم ثبت کرده بود. من ازش پرسیدم که دقیقا کجای کتاب مشکل داشت و تو نظرت منفی بود؟و این که تو هنوز یک ساعت هم نگذشته بوده از خریدن کتاب،کدوم نکته را عمل کردی و اشتباه بود؟ کامنت گذاشتن از دید من مسولیت بالایی دارد از یه طرف نویسنده را از ادامه فعالیت بعدی و انتقال تجارب بعدی دلسرد می کند از جانب دیگر افرادی که می تونستن با خوندن این کتاب دست کم نکاتی کلیدی یادبگیرن ،محروم میشن. بر اساس تجارب خودم در بورس میگم خیلی ها که سیگنال فروش هستند به شدت مخالف کتاب های این چنینی که به درد تازه کارها می خورد هستند.و به شدت نقاط ضعف را برجسته می کنند تا نقاط قوت دیده نشود. بورس بازاری پیچیده و پرریسک است و از تجارب دیگران درس بگیریم.
0
Behrouz
خیلی اطلاعات جامع و کاملی در اختیارتون نمیذاره. یعنی فقط در حد نصیحت هست. کل ۱۱۰ صفحه رو میشد توی ۵ صفحه خلاصه کرد. بهتره کتاب هایی مثل تحلیل تکنیکال دکتر محمدی رو بخونید تا چیز عملی یاد بگیرید.
zahrà
من در بورس فعال هستم و کتاب های بورسی زیادی خونده ام ،در جایی از کتاب یک نکته گفته شده بود و خیلی تاکید شده بود و این که رعایت آن خیلی حیاتی نشون داده شده بود،در شهریور خیلی تونستم باخودم کلنجار برم که کل پولم را وارد یک سهم نکنم،در مهر ماه دیدم که ظرف یک هفته نزدیک سی درصد نزول داشت و این جا بود فهمیدم که چه نکته ی مهمی بود ضمن این که نکات کلیدی زیادی داشت که کاربردی و قابل استفاده است البته برای کسی که بخواهد در بورس فعالیت کند و دنبال یادگیری باشد.
0
hamex
این کتاب در مورد بورس نیست! اتوبیوگرافی نویسنده کتاب است که از قضا چیزی قابل عرض در خود دیده و مطالعه زندگی خود را برای دیگران مفید می‌داند. اگر در مورد بورس نیاز به دانش و آگاهی دارید این کتاب مناسب شما نیست.
hamed
من تیرماه کتاب را خریدم و واقعا به توصیه های کاربردی آن عمل کردم،تازه میفهمم چقدر کاربردی بود ،صرفا جهت تشکر اومدم که پیام بگذارم .سرمایه ام را هم جهش دادم و از اشتباهات بزرگ دور شدم و وقایع مهرماه بورس نشون داد که توبورس باید خیلی حرفه ای بود و باتجربه و این که اسیر هیجان و جو نشد با آرامش باید رصد کرد و در یک لحظه شکار خوبی انجام داد.سود بورس انصافا خیلی شیرینه!
مهدی
کتابی مفید با مطالبی کاربردی و ارزشمند سپاسگزارم یک مطلب جالب هم اتفاقی بود که در مسیر شغلی نویسنده آمده بود که مسیر زندگیش را عوض کرد برام خیلی جالب بود!
shahram
من تصمیم جدی گرفته ام که مهارت سرمایه گذاری تو بورس را کسب کنم.دوستی بهم گفت اصلا به حرف کسایی که میگن مطالعه مهم نیست و سریع باید وارد سرمایه گذاری بشی،اصلا توجه نکن ،دلیلش هم اینه که خیلی از مشکلات و راه حل هاتو کتاب ها نوشته شده و اینکه چرا ماباید ازاول اونهاروتکرار کنیم؟ از دید من از هرکتابی یک نکته هم بیرون بکشید و مال خود کنین قطعا ارزشمنده و این کتاب هم درکنار سایر کتب بورسی توصیه میشه وهزینه ی مالی ،زمانی و... در مقابل دستاوردهای اون تقریبا صفراست.موفق باشین
0
mohsen
من باخوندن این کتاب فهمیدم بورس به درد من نمی خوره، سرمایه گذاری در بورس کار هرکسی نیست خوب شد این رافهمیدم وازاین بابت ممنونم
حسینی
من این کتاب را بسیارخوب و پرمحتوادیدم. با لحنی ساده، روان، خودمانی ، قابل فهم و کاربردی بیان شده درکل کتاب را،کتاب خیلی خوبی دیدم با نکات و تکنیک های بسیار ساده اما فوق العاده کاربردی