روزنامه کیهان - پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶

دانلود و خرید روزنامه کیهان - پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶

۵٫۰ از ۴ نظر
۵٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  روزنامه کیهان - پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

نظرات کاربران

سیدعلی
بسم الله الرحمن الرحیم.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. سلامتی و امنیت دو نعمتی هستند که انسان قدرش را نمی داند تا وقتی که از دستش داد متوجه می شود چه نعمتی را ازدست داده .ماشاءالله ودستمریزاد به تمامی نیروهای امنیتی و نظامی و انتظامی اعم از وزارت اطلاعات و سپاه و نیروی انتظامی که با وجود شیطنتهای سازمانهای جاسوسی کشورهای دنیا به اصطلاح ابر قدرت که در مقابل ایمان وخواست و اراده و تقوای مردم عزیز ایران پشیزی هم نیستند،امنیت پایدار را به مردم ایران هدیه دادندو انشاءالله ازاین به بعد هم با توکل بر خدا و فرامین امام خامنه ای،ایرانی امن داشته باشیم.اللهم عجل لولیک الفرج.
0
امیدی
حملات روز گذشته داعش به دو نقطه سمبلیک و نمادین در جمهوری اسلامی ایران، چند نکته حائز اهمیت و اساسی را در بر داشته است که اشاره به همه آنها، می تواند بسیاری از دینامیک های سیاسی ـ امنیتی و در عین حال بسیاری از نکات مندرج در پویایی های توازن قدرت در منطقه را مشخص سازد. اولین هدف داعش از اثر گذاری بر سیاست داخلی ایران و تقویت شکاف های قومی و مذهبی است. اثرات حمله تهران به هیچ وجه به تهران و ایران ختم نمی شود. بعد از این حملات، انگشت اتهامات مستقیم به سوی عربستان سعودی نشانه رفته است. ...
حیات
💠 آتش به اختیار 🔷 "آتش به اختیار" اصطلاحی نظامی است. این اصطلاح برای هنگامی است که در میان نیروهای نظامی ، فرمانده ، عنصر تحت فرمان خود را مجاز و مختار می کند که در صورت مواجه شدن با شیئی مثل پرنده و ... بدون هماهنگی با او تیر اندازی کند.
0
صفحه قبل۱صفحه بعد