نمی توانی روز مرا خراب کنی

دانلود و خرید نمی توانی روز مرا خراب کنی

۵۲ راهکار برای متحول کردن زندگی

۴٫۱ از ۱۷ نظر
۴٫۱ از ۱۷ نظر

برای خرید و دانلود   نمی توانی روز مرا خراب کنی  نوشته  الن کلین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
به کمک یکی از استادان کالج در «دانشکده ییل دراما» ثبت‌نام کردم. این دورهٔ آموزشی سه‌ساله بود و به مدرک کارشناسی ارشد ختم می‌شد. این مدرسه، در سال اوّل، دوازده دانشجو را پذیرفت و در سال دوّم چهار دانشجو را به این دلیل که گمان می‌کردند بی‌استعدادند، اخراج کرد. من یکی از نخستین کسانی بودم که از دانشکدهٔ هنرهای دراماتیک اخراج شدم. به من گفتند که استعداد ندارم. دیری نگذشت که در شهر نیویورک به کار طراحی صحنه روی آوردم و طی زمانی کوتاه در تلویزیون سی‌بی‌اس طراح صحنه‌ای تمام‌عیار شدم. هم‌شاگردی‌های سابقم در دانشکده ییل هنوز برنامه‌های مدرسه را طراحی می‌کردند و این در حالی بود که من طراح تلویزیون ملی کشور شده بودم. چه‌کسی گفت که من بی‌استعدادم؟ چه‌کسی گفت من هرگز طراح صحنه نخواهم شد؟
مادر بزرگ علی💝
یک‌بار وقتی رابرت بنچلی، طنزپرداز، از باشگاهی واقع در منهتن بیرون می‌رفت به مردی که با لباس اونیفورم کنار در ایستاده بود گفت: «لطفاً برای ما یک تاکسی بگیرید.» مرد پاسخ داد: «می‌بخشید قربان، من دریادار نیروی دریایی هستم» و در این زمان بنچلی پاسخ داد: «پس در این‌صورت برای‌مان یک کشتی جنگی صدا بزنید.»
مادر بزرگ علی💝
شما، هر ثانیه از روزتان، انتخابی می‌کنید، اما این انتخاب‌ها تنها دربارهٔ چیزهای مادی نیستند ـ شما، بی‌آنکه متوجه باشید، هربار که به موقعیتی واکنش نشان می‌دهید، آنچه را انتخاب می‌کنید با حالت احساس شما نیز رابطه دارد. ویکتور فرانکل در مورد موضوع انتخاب حرف‌های زیادی دارد. او زمان اسارتش در اردوگاه مرگ نازی‌ها به همراه یک زندانی دیگر همه روزه موضوعی را برای خندیدن انتخاب می‌کردند. این کار به او امید می‌داد که تا روز بعد دوام بیاورد. «همه‌چیز را می‌توان از یک مرد یا از یک زن گرفت، امّا امکان انتخاب را نمی‌توان از کسی گرفت».
مادر بزرگ علی💝
با رها کردن همه‌چیز درست می‌شود. کسانی‌که رها می‌کنند دنیا را صاحب می‌شوند. اما وقتی تقلا و تلاش می‌کنند، دنیا فراسوی تصاحب کردن است.
مردادی هستم🖐️
این کتاب شبیه باتری‌ای است که شارژش را از دست می‌دهد. این یک زنگ بیدارباش است که به شما می‌گوید لازم است روحیه‌تان را، هربار که ناراحت یا خشمگین هستید، شارژ کنید.
شهرزاد بانو😇
من نمی‌گویم که نخواهید از دنیا مکانی بهتر بسازید، اما سر خود را مرتب به دیوار کوبیدن و تلاش برای تغییر دادن چیزی یا کسی که اصلاً تغییرپذیر نیست، تلف کردن وقت و هدر دادن تلاش شماست.
مردادی هستم🖐️
پیش از آنکه چیزی را در زندگی خود تغییر دهید، باید بخواهید و برای تغییر آماده باشید. تکرار می‌کنم، پیش از آنکه چیزی را در زندگی خود تغییر دهید، باید بخواهید و برای تغییر آماده باشید. اوضاع به‌خودی‌خود تغییر نمی‌کند. برای تغییر دادن به انرژی نیاز داریم. اگر می‌خواهید چیزی به شکلی که هست نباشد، نخستین پرسشی که باید از خود بکنید، این است: «آیا می‌خواهم؟» «آیا مایلم؟» «آیا مایلم وضعیت تغییر کند؟»
noorabady
تاریخچه زندگی‌تان سرنوشت شما نیست. آنچه بر شما گذشته است، آنچه برای آن تقلا و تلاش کرده‌اید، تعیین‌کننده نیست که شما در آینده چه کسی خواهید بود، مگر آنکه شما چنین چیزی بخواهید
نسترن گشتاسبی
در هیچ اندیشه یا عملی معنای نهفته‌ای وجود ندارد. شما هستید که برای همه چیز معنایی در نظر می‌گیرید.
Parmiss
«استرس ناشی از آن است که «اینجا» باشید و بخواهید که «آنجا» باشید. در زمان حاضر به‌سربرید و بخواهید که در آینده باشید.»
نسترن گشتاسبی