خودت باش! (جلد سوم)

دانلود و خرید خودت باش! (جلد سوم)

داستان‌های کوتاه و شگفت‌انگیز

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود   خودت باش! (جلد سوم)  نوشته  سعید گل‌محمدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
کندوکاو عمیق برای رسیدن به فرزانگی، یعنی تسلیم نشدن هنگامی که به سنگ‌های ناراحتی و دلسردی در اعماق وجودتان برمی‌خورید. یعنی صبوربودن و پشتکار داشتن، توقف نکردن در اولین درون‌نگری، در اولین آگاهی، در اولین کشف، و بیشتر در اعماق رفتن. یعنی اعتماد داشتن، اعتماد به اینکه در زیر تمام سؤالات و سردرگمیها، جوابها، شفافیتها و بیداریها وجود دارد.
اسماعیل فرمانی
«همه فکر می‌کنند هرچه زندگی بیشتر بروفق مرادشان باشد، در زندگی موفق‌تر هستند. اما من چنین عقیده‌ای ندارم. من به چیزهایی که انتظارشان را داشتی و امیدوار بودی به دست بیاوری و به دست هم آوردی توجهی نداشتم، زیرا این موضوع، درباره اینکه در زندگی چه چیزهایی یاد گرفتی و چه معلوماتی کسب کردی، هیچ اطلاعاتی به من نمی‌داد. من زمانی تو را به دقت زیر نظر داشتم که رویدادهای غیرمنتظره و ناشناخته برایت پیش می‌آمد، رویدادهایی که از قبل نقشه‌ای برایشان نداشتی و آرزو نمی‌کردی. نحوه برخورد انسان با این رویدادهاست که نشانگر رشد و فرزانگی و علم و آگاهی روحش است.»
اسماعیل فرمانی
صفحه قبل۱صفحه بعد