آنچه زنان می‌خواهند مردان بدانند

دانلود و خرید آنچه زنان می‌خواهند مردان بدانند

رازهایی درباره‌ی زنان

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود   آنچه زنان می‌خواهند مردان بدانند  نوشته  باربارا دی‌آنجلیس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
وقتی می‌خواهید درباره زنان چیزهایی بدانید، باید با یک زن مشورت کنید نه یک مرد. هیچ‌کس مثل یک زن نمی‌تواند خواسته‌ها و نیازهای زنان درباره عشق، صمیمیت و روابط جنسی را بازگو کند.
کاربر ۱۹۵۲۵۴۸
: مهم نیست که کار، شغل و یا پروژه‌های زن چقدر خوب پیش می‌روند. اگر او مشکلی در رابطه با مرد مورد علاقه‌اش ببیند، احساس بدبختی می‌کند. یک زن شاید روز کاری خوب و موفقی را پشت‌سر گذاشته باشد، ولی وقتی درمی‌یابد گوشه‌ای از امور خانه یا رابطه‌اش با شوهر به مشکل برخورده احساس بدی می‌کند. یک بگومگو یا مشاجره کوچک زناشویی می‌تواند تمام روز یک زن را در کامش تلخ نماید.
کاربر ۱۹۵۲۵۴۸
زن‌ها گاهی اوقات خود را نمی‌شناسند و سر از کارهای خود درنمی‌آورند. از خود می‌پرسند: «آیا طبیعی هستیم؟"، "آیا زیاده خواهیم؟"، "آیا وقتی مردان ما را به پرتوقع بودن یا زودرنج بودن متهم می‌کنند حق دارند؟" حقیقت آن است که زن‌ها علی‌رغم ادعاهایشان مبنی بر شناخت خود، خودشان را خوب نمی‌شناسند و این عدم یا کمی شناخت از خود منجر به عادات مخربی چون انتقاد از خود، خودناباوری و عدم اعتماد به نفس می‌گردد.
کاربر ۱۹۵۲۵۴۸
وقتی خودشان را به خوبی نمی‌شناسند، نیازها و رفتارهایشان به نظر عجیب و اسرارآمیز می‌رسند.
کاربر ۱۹۵۲۵۴۸
فقط با انجام دادن یا گفتن برخی چیزهای به ظاهر کوچک و بی‌اهمیت می‌توانید از بروز بسیاری از رفتارهای نامطلوب نامزد/ همسرتان جلوگیری نمایید.
کاربر ۱۹۵۲۵۴۸
آموختن درباره آن چیزی که برایتان اهمیت دارد باعث قدرتمندتر شدن شما می‌گردد، نه ضعیف شدنتان.
کاربر ۱۹۵۲۵۴۸
سه ویژگی مهم زنان ۱. برای زنان عشق بر همه چیز مقدم است. ۲. زنان توان آفرینش دارند. ۳. زنان با زمان ارتباط مقدسی برقرار می‌کنند.
کاربر ۱۹۵۲۵۴۸
صفحه قبل۱صفحه بعد