شغل دوست‌داشتنی

دانلود و خرید شغل دوست‌داشتنی

چگونه شغل ایده‌آل خود را پیدا کنیم یا بسازیم

۳٫۹ از ۱۵ نظر
۳٫۹ از ۱۵ نظر

برای خرید و دانلود   شغل دوست‌داشتنی  نوشته  بهنام مرادیان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
اگر این روایت برای شما هم صادق است، پس شما هم باید برای رسیدن به شغل دوست‌داشتنی‌تان تلاش کنید.
F.B
به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل و گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم سعدی
آیسان فلاح
در جهان پیرامون مجموعه‌ای عظیم از فرصت‌ها، چالش‌ها و نیازها وجود دارد که منتظر برآورده شدن و برطرف شدن هستند. ولی ما تا تمرین نکنیم تا آنها را ببینیم، بی تفاوت از کنارشان می‌گذریم.
محمدرضا میرباقری
- شغل ایده‌آل، شغلی است که نه تنها محل درآمد، بلکه همزمان تفریح، دغدغه ذهنی و ماموریت یک فرد در زندگی باشد.
atena
واقعیت زندگی این است که بخش کارآمد و پرتاثیر زندگی، تقریبا بین ۲۰ تا ۵۰ سال است و این زمانی است که ما درس می‌خوانیم و کار می‌کنیم. حال آیا می‌توان تصور کرد این هسته ارزشمند زندگی را با کاری که دوست نداریم و ما را آزار می‌دهد، از بین ببریم؟ واقعا ممکن است زمانی که بدنمان می‌تواند با ما همراهی کند را با کاری که دوست نداریم از بین ببریم، بعد در فکر رسیدن به رویاهایمان در سالمندی باشیم؟ تعجب نکنید! این اشتباهی است که بنا به برخی برآوردها بین ۷۰ تا ۸۰ درصد آدم‌ها انجام می‌دهند. حواله کردن کاری که امروز باید انجام داد به آینده‌ای که قرار نیست هیچ‌وقت بیاید.
foad fahmide
۲. پیشرفت شغلی در گرو دوست داشتن کار است. کسی که عاشق کارش است چه برای خودش کار کند چه برای یک بنگاه اقتصادی یا شرکت، یک مزیت و یک امتیاز ویژه است. او برای کارش اشتیاق دارد، مسئولیت‌های بیشتری را می‌پذیرد، خلاقیت به خرج می‌دهد و از خودگذشتگی می‌کند. این فرد می‌تواند به طور پیوسته رشد کند و موجب ارتقای خودش و سازمانش شود.
foad fahmide
ما شغل دوست‌داشتنی خود را از درون این فرمول استخراج می‌کنیم: توانمندی + اشتیاق + نیاز بازار = کار شما
foad fahmide
به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل و گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم سعدی
atena
چرا داشتن شغل دوست‌داشتنی مهم است؟ ۱. عمر کوتاه است! ما آنقدر زندگی نمی‌کنیم که فرصتی برای بد زندگی کردن داشته باشیم. بخش بزرگی از دوران فعالیت کاری ما به کار کردن می‌گذرد و اگر این دوره برای ما دلپذیر و خوشایند نباشد، یعنی بخش بزرگی از زندگیمان ناخوشایند و آزاردهنده بوده است.
foad fahmide
اما آنچه روشن است اینکه چند قابلیتی بودن، خلاق بودن و فراتر از حد عادی موثر بودن که عوامل تبدیل شدن به یک کارمند غیرقابل تغییر است، نیاز به یک درک درونی خوب از کار و رابطه احساسی عمیق با آن دارد. به عبارتی شما در کاری که دوستش ندارید، احتمالا در بهترین حالت، یک کارمند معمولی خواهید بود.
foad fahmide
صفحه قبل۱۲صفحه بعد