قدرت گزینه‌های کمتر؛ هنر محدودساختن خود به امور مهم‌تر در کسب‌وکار و زندگی

دانلود و خرید قدرت گزینه‌های کمتر؛ هنر محدودساختن خود به امور مهم‌تر در کسب‌وکار و زندگی

۴٫۰ از ۴ نظر
۴٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود   قدرت گزینه‌های کمتر؛ هنر محدودساختن خود به امور مهم‌تر در کسب‌وکار و زندگی  نوشته  میرجواد سیدحسینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
- اولین کار در صبح، کار کردن بر روی مهم‌ترین وظیفه است. تا زمانی که آن کار انجام نشده هیچ کار دیگری انجام نمی‌دهید. به خودتان یک فرصت استراحت کوتاه می‌دهید و بعد کار مهم بعدی‌تان را شروع می‌کنید. اگر بتوانید دو تا سه کار را در صبح انجام دهید، بقیهٔ روز زمان اضافه‌ای است که می‌توانید به دلخواه از آن استفاده کنید.
آبی آسمانی
هر روز، فکرتان را بر حرکت طرح‌تان به سمت کامل شدن متمرکز کنید. عوامل حواس‌پرتی را برطرف کنید و همهٔ انرژی‌تان را بر روی یک طرح و بر یک زمان متمرکز کنید.
آبی آسمانی
در یک زمان تنها بر خلق و انجام یک عادت تمرکز کنید. این قاعده را نقض نکنید
آبی آسمانی
صبح‌ها را به انجام وظایف مهم‌تان اختصاص دهید تا به این طریق از زحمت انجامشان خلاص شوید
آبی آسمانی
کاری را انتخاب کنید که بسیار کوچک و موفقیت در آن کم و بیش تضمین شده باشد. طبیعی است که دستیابی به یک موفقیت کوچک در مقایسه با یک موفقیت بزرگ، راضی کننده نیست اما اگر این کار فقط در یک دورهٔ زمانی کوتاه انجام شود و کارتان را با یک موفقیت کوچک شروع کنید می‌توانید با تداوم آن، به موفقیت‌های کوچک دیگری برسید و به تدریج، پس از چندی، مجموعه‌ای از موفقیت‌های کوچک خواهید داشت و بالاخره، مجموعه‌ای از موفقیت‌های کوچک به یک موفقیت بسیار بزرگ خواهد انجامید.
آبی آسمانی
به یاد داشته باشید که دیگران تنها زمانی برای وقت شما ارزش قائل خواهند شد که شما ابتدا برای وقت‌تان ارزش قائل باشید.
آبی آسمانی
اگر فکر می‌کنید که می‌توانید هر روز برای مدت سی دقیقه ورزش کنید، فقط ده دقیقه ورزش کنید. ساده‌سازی زیاد یکی از بهترین روش‌ها برای تضمین موفقیت است.
آبی آسمانی
- کارآمدتر کردن ای‌میل‌ها: خود را به چک کردن ای‌میل‌ها فقط به دو بار در روز محدود کنید.
آبی آسمانی
اگر یک هدف را به مراحل کوچک‌تر تقسیم نکنید، احتمال دارد که در اثر نرسیدن به چنین هدف بزرگ و مبهمی دچار استیصال
آبی آسمانی
نفس عمیق بکشید، دراز بکشید و هم‌اکنون برای مدتی استراحت کنید. از زندگی لذت ببرید. بیرون بروید و از زیبایی‌های طبیعت بهره‌مند شوید. خودتان را در حالت معقول و متعادل نگه دارید.
آبی آسمانی