زنان زیرک؛ چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟

دانلود و خرید زنان زیرک؛ چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟

۴٫۳ از ۹۳۸ نظر
۴٫۳ از ۹۳۸ نظر

برای خرید و دانلود   زنان زیرک؛ چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟  نوشته  شری آرگو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
* با همه چیز موافقت کنید *هیچ چیز را توضیح ندهید *سپس همان کاری را انجام دهید که برایتان بهتر است.
Numb
برای دادن اطلاعات بد در مورد خود داوطلب نشوید.
سعدی
اگر مردی به این دلیل که شما حاضر نشده اید خیلی زود با او رابطه جنسی داشته باشید، شما را ترک کرد، بدانید که اگر تسلیم خواسته اش نیز می شدید، او پس از رسیدن به هدفش شما را ترک می‌کرد.
melina
آدم باید بداند کی دهانش را ببندد
raheleh
وقتی تازه دو ساعت است که از او جدا شده اید، نگویید «دلم برایت تنگ شده».
سعدی
مردها تمام زندگی‌شان را کار می‌کنند، فقط برای اینکه زنی را داشته باشند که عاشقانه به آن‌ها نگاه کند و بگوید: «تو فوق العاده ای» و «من به تو افتخار می کنم». او تمام راه تا قله کوه را بالا می رود فقط برای اینکه احساس کند زنی که دوستش دارد، به او افتخار می‌کند.
*Narges*
مرد هم در آخر با کسی ازدواج می‌کند که طبق قوانین او بازی نمی‌کند، زنی که طبق قوانین خودش بازی می‌کند.
sayeh
یک زیرک این را به خوبی می فهمد که وقتی یک مرد چیزی را بخواهد، به دنبالش می‌رود و این «پیگیری»، باعث می‌شود که از آن بیشتر خوشش بیاید و چنانچه آن را فوراً به دست نیاورد، شیفته‌اش می‌شود.
sayeh
به جای تلاش زیاده از حد برای جلب رضایت او، کمی برای رضایت خودتان تلاش کنید...
سعدی
اینکه اول به فکر خودتان باشید چیزی نیست که مردها از آن بدشان بیاید. کاملاً برعکس، یک مرد به این کار احترام هم می‌گذارد. هنگامی‌که شما استقلال شخصیتی دارید، مرد نیز بار کمتری بر دوش خود احساس می‌کند و گمان نمی‌کند که همیشه این اوست که ناچار است اسباب شادی شما را فراهم کند
🌱katy1378 🌱