undefined بازجویی از صدام اثر هوشنگ  جیرانی

دانلود و خرید بازجویی از صدام

۳٫۵ از ۶۵ نظر
۳٫۵ از ۶۵ نظر

برای خرید و دانلود   بازجویی از صدام  نوشته  هوشنگ  جیرانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
ما در فرهنگ عربی، "کسانی را که بچه دارند به عنوان زوج در نظر می‌گیریم، خواه مراسم ازدواج را به‌جا آورده باشند خواه نه. به آن‌هایی هم که بچه ندارند، به عنوان مجرد نگاه می‌کنیم". این کل چیزی است که می‌توانم بگویم»
usofzadeh.ir
صدام اغلب سعی می‌کرد به آنچه در چشم جهانیان اقدامات بی‌رحمانه تلقی می‌شد، رنگ و لعاب ببخشد. یک مورد در این زمینه، طرز برخوردش با اعراب نیزارها بود که عمدۀ آن‌ها شیعه بودند. صدام به تلافی قیام شیعیان پس از جنگ خلیج [فارس]، مسیر رودخانه‌های دجله و فرات به سمت نیزارها را منحرف کرد. زمین‌های حاصلخیز به بایر تبدیل شدند و نزدیک به ۱۵۰ هزار اعراب ساکن نیزارها بی‌خانمان شدند
ادریس
خاورمیانه بدون صدام چه وضعیتی پیدا خواهد کرد. مطمئناً همۀ ما داستان‌هایی وحشتناک به گوشمان خورده است- کشتن یکصد هزار شیعه در جنوب و تقریباً به همان اندازه از کردها در شمال پس از جنگ خلیج [فارس]، استفاده از سلاح‌های شیمیایی علیه عراقی‌هایی که آن‌ها را تهدید سیاسی می‌دانست و سلاخی در جنگ ایران و عراق، ولی ما هرگز این اقدام‌های خونریزانه را با نقش خیلی مهم او در منطقه تلفیق نکردیم. زمانی متوجه این موضوع شدیم که او دیگر رفته بود.
mhrisky
اما بوش همه‌چیز را این‌گونه می‌دید. دیدگاه «ما در برابر آن‌ها» حتی پیش از یازدهم سپتامبر و پس از پیروزی نزدیک بوش بر (ال) گور، در دولت او پررنگ بود؛
کاربر ۲۶۸۰۱۱۴