عشق هرگز فراموش نمی‌کند

دانلود و خرید عشق هرگز فراموش نمی‌کند

۴٫۲ از ۶۶ نظر
۴٫۲ از ۶۶ نظر

برای خرید و دانلود   عشق هرگز فراموش نمی‌کند  نوشته  فاطمه باغستانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
گاهی اوقات وقتی آدم کسی را به‌طور ناگهانی از دست می‌دهد، سخت‌ترین بخشَش این است که دیگر نمی‌تواند حرف‌هایی را که دوست دارد به او بزند.
😊Fatemeh
خاطرات ما دارایی‌های ماست. ما می‌توانیم هروقت که خواستیم و هرطور که دل‌مان خواست، آن‌ها را مرور کنیم.»
afsan
تا امروز هرگز نتوانسته‌ام جواب این سؤال مادرم را بدهم. او روزهای آخر عمرش از من پرسید: «اگر چیزی به‌خاطر نیاورم، می‌توانم بگویم که در این دنیا حضور دارم؟» سؤالش همیشه با من ماند. کاش امروز اینجا بود و به او می‌گفتم «مهم نیست تو چیزی به یاد داشته باشی. اگر کسی حتی یک نفر نام تو را به یاد داشته باشد و آن را با عشق تکرار کند، یعنی تو در این دنیا حضور داری.»
Faii H
«زندگی‌ای که با ترس سپری شود، عین مرگ است.»
afsan
گاهی بهترین روش برای مراقبت از آن‌هایی که دوست‌شان داریم این است که مراقب خودمان باشیم.
Farshid
او روزهای آخر عمرش از من پرسید: «اگر چیزی به‌خاطر نیاورم، می‌توانم بگویم که در این دنیا حضور دارم؟» سؤالش همیشه با من ماند. کاش امروز اینجا بود و به او می‌گفتم «مهم نیست تو چیزی به یاد داشته باشی. اگر کسی حتی یک نفر نام تو را به یاد داشته باشد و آن را با عشق تکرار کند، یعنی تو در این دنیا حضور داری.»
Gisoo
می‌گویند وقتی آدمی بعضی از حس‌هایش را از دست می‌دهد، حس‌های دیگر قوی‌ترمی‌شوند.
🌼Mina
عمر آدمی وقتی ارزش دارد که آن را با کسی سپری کند که از ته دل دوستش دارد.
afsan
غم‌انگیز و شاید وحشتناک است که روز اول عید غم‌هایت سرازیر شوند، اما درعین‌حال زیباست؛ زیباست که در غم و غصه‌هایت کسی باشد که همراهی‌ات کند.
بهار قربانی
عشق مثل رودی دنبال جریان یافتن است و اگر یک مسیر مسدود باشد، مسیر دیگری می‌یابد.
afsan