با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
یک جین آقای قناد

دانلود و خرید کتاب صوتی یک جین آقای قناد

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی یک جین آقای قناد  نوشته  معصومه رمضانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی یک جین آقای قناد

کتاب صوتی یک جین آقای قناد داستانی از هدر فارست است که با ترجمه معصومه رمضانی و صدای جمعی از گویندگان در نشر صوتی آوارسا منتشر شده است.

گروه فرهنگی آوارسا، فعالیت خود را در سال ۱۳۹۴ در زمینه تولید و نشر کتاب‌های صوتی کودک و نوجوان آغاز کرد.

تمامی کتاب‌های صوتی منتشر شده، بصورت کاملا تخصصی توسط تیم ترجمه و محتوای مجموعه ترجمه شده و سپس جهت تولید نسخه صوتی توسط گویندگان آوارسا اجرا می‌شوند. تا کنون بیش از ۵۰۰ کتاب صوتی کودک در آوارسا تولید شده است

درباره کتاب صوتی یک جین آقای قناد

آقای وَن آمستردام قناد خیلی مشهوری بود. آنقدر مشهور که مردم شهرهای دیگر هم برای سفارش دادن شیرینی‌های خوشمزه به سراغ او می‌رفتند و از او می‌خواستند برایشان شیرینی، کوکی و کیک درست کند. تازه، او یک شیرینی مشهور مخصوص خودش هم اختراع کرده بود!

یک روز فکر محشری به سرش زد! کافی بود به جای اینکه کیک‌ها را مثل همیشه گرد درست کند، آن‌ها را شکل آدم‌های چاق درآورد. با کشمش و گردو برایش چشم و دهان درست کرد و بعد هم با رنگ قرمز، لباسی برایشان درست کرد، آن‌ها درست شکل بابانوئل شده بودند! خب، فکر می‌کنید این تنها فکر بکر آقای آمستردام بود؟ جوابتان را می‌توانید در کتاب صوتی یک جین آقای قناد پیدا کنید!

کتاب صوتی یک جینِ آقای قناد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

والدینی که می‌خواهند برای بچه‌های خود قصه‌ای آموزنده بگویند، این کتاب صوتی را با فرزندان خود گوش کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶٫۶ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶٫۶ مگابایت