با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بکستر و دنی از حقشون دفاع می کنن

دانلود و خرید کتاب صوتی بکستر و دنی از حقشون دفاع می کنن

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بکستر و دنی از حقشون دفاع می کنن  نوشته  جیمز فولی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی بکستر و دنی از حقشون دفاع می کنن

کتاب صوتی بکستر و دنی از حقشون دفاع می کنن داستانی از جیمز فولی با ترجمه یاسین محمدنیا است که با صدای جمعی از گویندگان در نشر صوتی آوارسا منتشر شده است.

گروه فرهنگی آوارسا، فعالیت خود را در سال ۱۳۹۴ در زمینه تولید و نشر کتاب‌های صوتی کودک و نوجوان آغاز کرد.

تمامی کتاب‌های صوتی منتشر شده، بصورت کاملا تخصصی توسط تیم ترجمه و محتوای مجموعه ترجمه شده و سپس جهت تولید نسخه صوتی توسط گویندگان آوارسا اجرا می‌شوند. تا کنون بیش از ۵۰۰ کتاب صوتی کودک در آوارسا تولید شده است.

درباره کتاب صوتی بکستر و دنی از حقشون دفاع می کنن

بکستر خرگوشه و دنی خرسه، سریع‌ترین و بازیگوش‌ترین حیوانات جنگل هستند. یک روز که برای بازی و گشت و گذار به جنگل سبز رفته بودند و برای خودشان اینطرفت و آنطرف می‌رفتند، چیز عجیبی دیدند. 

یک دسته جیجاق کبود روی درخت بلوط نشسته بودند و با صدای خیلی بلند و آزار دهنده‌ای آواز می‌خوانند. آن‌ها تازه به جنگل آمده بودند اما همه را اذیت می‌کردند. سر و صدا می‌کردند و برای همه اسم‌ها و لقب‌های زشت انتخاب کرده بودند... آخر می‌دانید، آن‌ها دلشان می‌خواست رئیس حیوانات جنگل باشند! اما خب اینطور و با این همه سر و صدا که نمی‌شد ادامه داد. به این ترتیب بکستر و دنی تصمیم گرفتند از حقشان دفاع کنند...!

کتاب صوتی بکستر و دنی از حقشون دفاع می کنن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

والدینی که می‌خواهند برای بچه‌های خود قصه‌ای آموزنده بگویند، کتاب صوتی بکستر و دنی از حقشون دفاع می کنن را با فرزندان خود گوش کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶٫۵ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶٫۵ مگابایت