با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قصه شب: قول کفشدوزک

دانلود و خرید کتاب صوتی قصه شب: قول کفشدوزک

۴٫۷ از ۶ نظر
۴٫۷ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قصه شب: قول کفشدوزک  نوشته  فاطمه صداقت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی قصه شب: قول کفشدوزک

کتاب صوتی قصه شب: قول کفشدوزک، داستانی شنیدنی و بامزه نوشته‌ی فاطمه صداقت است که درباره‌ی کفشدوزک کوچولویی است که قولی عجیب می‌دهد. حالا باید دید کشفدوزک می‌تواند به قولش وفا کند؟

درباره‌ی کتاب صوتی قصه شب: قول کفشدوزک

قصه شب: قول کفشدوزک داستان یک کفشدوزک کوچولو است. او در یک جنگل زندگی می‌کند و یک مغازه کوچک کفشدوزی دارد. به همین دلیل هم هست که همه‌ی حیوانات جنگل سراغ کفشدوزک می‌روند. کفشدوزک می‌تواند برای همه‌شان کفش‌های خیلی خیلی خوشگلی درست کند. اما کفشدوزک می‌تواند راستی راستی برای همه‌ی همه‌ی حیوانات کفش بدوزد؟ 

یک روز یک فیل بزرگ سراغ کفشدوزک می‌رود و از او خواهش می‌کند برایش کفش‌های خیلی قشنگی درست کند. کفشدوزک اصلا حواسش به این نیست که تا حالا برای حیوانی به این بزرگی کفش ندوخته است. اما قول می‌دهد. حالا شما فکر می‌کند قول کفشدوزک، عملی می‌شود؟ به نظرتان فیل به کفش‌هایی که می‌خواهد می‌رسد؟

کتاب صوتی قصه شب: قول کفشدوزک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کودکان گروه سنی پیش از دبستان و بچه‌هایی که به مدرسه می‌روند، از شنیدن کتاب صوتی قصه شب: قول کفشدوزک لذت می‌برند.

بخشی از کتاب صوتی قصه شب: قول کفشدوزک

یک کفشدوزک مهربان بود که توی یک جنگل سرسبز و قشنگ خانه داشت و کارش دوختن کفش‌های قشنگ و رنگارنگ بود. همه‌ی اهالی جنگل، کفشدوزک رو می شناختن و همیشه برای اینکه کفش بدوزن، پیش او می‌رفتند. کفشدوزک هم با اندازه گرفتن پای اهالی جنگل، برایشان کفش درست می کرد.

یه روز از روزهای زیبای خدا که کفشدوزک در مغازه اش را باز کرده بود و داشت سفارش آقای خرگوش را انجام می‌داد، آقا فیله پیشش آمد و در مغازه را زد. کفشدوزک که از دیدن فیل تعجب کرده بود، بیرون رفت تا بهش سلام کند. این اولین‌بار بود که یک فیل به مغازه‌ی کفشدوزک می‌آمد. کفشدوزک بیرون رفت و با آقا فیله سلام و احوال پرسی کرد. آقا فیله پرسید:

«میشه لطفا برام یک جفت کفش قشنگ بدوزی کفشدوزک؟»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
۰۹۱۳۴۵
۱۳۹۹/۰۲/۰۷

عالی بود

محمد امین
۱۳۹۹/۰۲/۰۸

عالی عالی عالی عالی عالی 😃😁😃😁🥰😍🥰😍🤩🥰🤩😍🤩😃🤩😁

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۶٫۴ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۶٫۴ مگابایت