با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قصه شب: کفشدوزک کوچولو

دانلود و خرید کتاب صوتی قصه شب: کفشدوزک کوچولو

۴٫۳ از ۴ نظر
۴٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قصه شب: کفشدوزک کوچولو  نوشته  سهیلا سپهری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی قصه شب: کفشدوزک کوچولو

کتاب صوتی قصه شب: کفشدوزک کوچولو، داستانی نوشته‌ی سهیلا سپهری است. یک روز صبح کفشدوزک کوچولو متوجه می‌شود که خال‌خالی‌های زیبای روی بال‌هایش همه ناپدید شده‌اند. حالا کفشدوزک کوچولو باید چه‌کار کند؟

درباره‌ی کتاب صوتی قصه شب: کفشدوزک کوچولو

شما تابه‌حال یک کفشدوزک را از نزدیک دیده‌اید؟ اگر دیده باشید حتما خال‌خالی‌های قشنگ و زیبای روی بال‌هایش را دیده‌اید. کفشدوزک کوچولو که بال‌های سرخ دارد با اینهمه خال‌خال‌های سیاه رنگ، خیلی خیلی خوشگل می‌شود. اما اگر یک روز کفشدوزکی را ببینید که هیچی خال ندارد چطور؟

یک روز صبح، کفشدوزک کوچولو از خواب بیدار می‌شود و کنار برکه می‌رود تا دست و صورتش را تمیز کند. اما آنجا یک چیز خیلی عجیب می‌بیند که خیلی ناراحتش می‌کند. کفشدوزک کوچولو می‌بیند که همه خال‌خالی‌های خوشگل روی بال‌هایش از بین رفته‌اند. کفشدوزک کوچولو خیلی از این بابت ناراحت است. تا اینکه صدای خاله قورباغه می‌آید. آیا او می‌تواند به کفشدوزک کوچولو کمک کند؟

کتاب صوتی قصه شب: کفشدوزک کوچولو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کودکان گروه سنی پیش از دبستان از شنیدن داستان قصه شب: کفشدوزک کوچولو خوشحال می‌شوند. 

بخشی از کتاب صوتی قصه شب: کفشدوزک کوچولو

در یک دشت سرسبز و قشنگ، کفشدوزک کوچکی میان گل‌های زیبا زندگی می‌کرد. روزی از روزها وقتی کفشدوزک از خواب بیدار شد کنار برکه آب رفت تا دست و صورتش را بشوید اما وقتی عکس خودش را در آب دید متوجه اتفاق عجیبی شد و دید که همه‌ی خال‌های سیاه و زیبای روی بالش ناپدید شده‌اند.

کفشدوزک بال‌هایش را باز کرد و با دقت بیشتری به آنها نگاه کرد اما هیچ اثری از خالها ندید که ندید. کفشدوزک که خیلی خالهایش را دوست داشت، با ناراحتی کنار برکه نشست و شروع به گریه کرد.

خاله قورباغه که داشت از آنجا رد می شد، صدای گریه‌ی کفشدوزک را شنید....

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
hg iu
۱۳۹۹/۰۲/۱۴

عالی😁😁😁😁😁😁😁😁😁😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😀😀😀😀😀😀😃😃😃😃😎😎😎😎😎😆😆😆😉😉😉😉😉😉😊😊😊😊😋😋😋😋😍😍😍😍😍😘😘😘😘😙😑😙😙😙😚😶😚☺☺☺☺☺☺☺🙂🙂🙂🙂🙂🙂🤗🤗🤗🗻🗻🗻🗻🗻🗻🗻🗻🗻🗻🗻💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐🌸🌸🌸🌸

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷٫۳ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷٫۳ مگابایت