با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی پرندگان خشمگین، چی بمب رو اذیت میکنه؟ اثر کریس سراسی

دانلود و خرید کتاب صوتی پرندگان خشمگین، چی بمب رو اذیت میکنه؟

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی پرندگان خشمگین، چی بمب رو اذیت میکنه؟  نوشته  کریس سراسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی پرندگان خشمگین، چی بمب رو اذیت میکنه؟

معرفی کتاب صوتی پرندگان خشمگین، چی بمب رو اذیت میکنه؟

کتاب صوتی پرندگان خشمگین، چی بمب رو اذیت میکنه؟ نوشته کریس سراسی با ترجمه یاسمین محمدنیا منتشر شده است. کتاب صوتی پرندگان خشمگین، چی بمب رو اذیت میکنه؟ با صدای عارف امیری، محمد طالشیان و محمد قدم‌پور مقدم منتشر شده است.

درباره کتاب صوتی پرندگان خشمگین، چی بمب رو اذیت میکنه؟

در یک بعد از ظهر زیبا و آفتابی، همه­ ی پرنده­ ها زیر آسمون صاف و آبی رنگ سرزمین پرنده ­ها پرواز می­ کردن و از هوای دل­پذیر لذت می­ بردند. بُمب،قرمز و چاک هم توی پارک مرکزی به پیک ­نیک رفته بودن و شادی می‌کردن. چاک گفت: چه روز زیبایی… من هیچوقت از این آب و هوای فوق­ العاده خسته نمیشم. قرمز با بی تفاوتی گفت: اره واقعا، اینجا هم که هر روز آفتابیه. چاک ادامه داد: بهترین کاری که توی این هوا میشه انجام داد، گردش رفتنه، برای همین، یک چیز خیلی خوب براتون آوردم. بمب عاشق غافلگیر شدن بود. چاک یک قوطی از سبدش بیرون آورد و اون رو به قرمز داد تا درش رو باز کنه. داخلِ قوطی پر از چاق­ ترین و آبدارترین کرم­ هایی بود که قرمز و بمب هیچ ­وقت در عمرشون ندیده بودند.

شنیدن کتاب صوتی پرندگان خشمگین،چی بمب رو اذیت میکنه؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به ادبیات داستانی و والدینی که دوست دارند برای فرزندانشان قصه بخوانند، مخاطبان اصلی این کتاب‌ صوتی هستند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۲٫۵ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۲٫۵ مگابایت