دانلود کتاب صوتی جلد ۸ زنان (اندوکرینولوژی ، تولید مثل ، ناباروری) ـ فصل ۳۵ - پارت آخر با صدای حدیثه بقایی + نمونه رایگان
کتاب صوتی جلد ۸ زنان (اندوکرینولوژی ، تولید مثل ، ناباروری) ـ فصل ۳۵ - پارت آخر اثر طاهره خلیلی بروجنی

دانلود و خرید کتاب صوتی جلد ۸ زنان (اندوکرینولوژی ، تولید مثل ، ناباروری) ـ فصل ۳۵ - پارت آخر

معرفی کتاب صوتی جلد ۸ زنان (اندوکرینولوژی ، تولید مثل ، ناباروری) ـ فصل ۳۵ - پارت آخر


کتاب صوتی «جلد ۸ زنان: اندوکرینولوژی، تولید مثل، ناباروری ـ فصل ۳۵ - پارت آخر» ترجمه و تلخیص طاهره خلیلی بروجنی است. انتشارات رزیدنت‌ یار این کتاب صوتی را با گویندگی حدیثه بقایی منتشر کرده است. این کتاب ویرایش ۱۴۰۲ است.

درباره کتاب صوتی جلد ۸ زنان: اندوکرینولوژی، تولید مثل، ناباروری ـ فصل ۳۵ - پارت آخر

جلد ۸ کتاب زنان: اندوکرینولوژی، تولید مثل، ناباروری ـ فصل ۳۵ - پارت آخر یکی از کتاب‌های مجموعهٔ اندوکرینولوژی، تولید مثل، ناباروری است که براساس BEREK & NOVAK'S 2020 تألیف شده است. این کتاب ویرایش ۱۴۰۲ است. سؤالات جمع‌آوری‌شده در این کتاب به‌همراه پاسخ‌های تشریحی آن‌ها به داوطلبان ارتقا و بورد تخصصی کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی‌شده و با صرفه‌جویی در زمان یاد بگیرند.

مؤسسهٔ رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت‌های آموزشی در حیطهٔ پزشکی است. این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی‌شده‌ای را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد. خواننده با استفاده از این کتاب‌ها می‌تواند با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یکپارچه و کاملی از مباحث به‌‌ دست آورد. داوطلبان با مطالعهٔ این منابع در کمترین زمان ممکن بیشترین و باکیفیت‌ترین یادگیری را خواهند داشت. در این کتاب مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

کتاب صوتی جلد ۸ زنان: اندوکرینولوژی، تولید مثل، ناباروری ـ فصل ۳۵ - پارت آخر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به دانشجویان پزشکی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی را دارند، پیشنهاد می‌شود.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

زمان

۲۱ دقیقه

حجم

۱۹٫۳ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

زمان

۲۱ دقیقه

حجم

۱۹٫۳ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

قیمت:
۵۵,۰۰۰
تومان