دانلود کتاب صوتی ذکر مبارک (جلد اول) اثر undefined با صدای راشد عفاسی | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
۴٫۳ از ۱۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ذکر مبارک (جلد اول)  نوشته  راشد عفاسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ذکر مبارک (جلد اول)

کتاب صوتی ذکر مبارک (جلد اول) که ۵ جزء اول قرآن کریم را در بر گرفته، حاصل گویندگی راشد عفاسی، مهدیه داودی، زینب یوسفی، فاطمه عسکری، فاطمه جعفری و حدیثه سادات میرهادی است. این کتاب صوتی به‌وسیلهٔ کانون قرآن و عترت پردیس شهید رجایی فارس دانشگاه فرهنگیان (محمد مطیریمنتشر شده است.

درباره کتاب صوتی ذکر مبارک (جلد اول)

گفته شده است که کتاب صوتی ذکر مبارک (جلد اول) مصحف آموزشی ترجمه و تفسیر قرآن کریم و بهترین منبع برای آموزش کوتاه‌مدت تفسیر قرآن کریم در طرح‌های یک‌ساله و دوساله و نیز بهترین منبع آموزشی برای آموزش تفسیر و مفاهیم قرآن کریم به حافظان قرآن است. این اثر صوتی پاسخی‌ است به یکی از بزرگ‌ترین نیازمندی‌های علاقه‌مندان به قرآن کریم و مؤسسات قرآنی. مخاطبان این اثر، عموماً مشتاقان معارف قرآنی هستند که آشنایی ابتدایی با زبان عربی دارند و به‌دنبال تعمیق آشنایی با زبان قرآن و آموختن ترجمه و مفاهیم کل قرآن در زمانی کوتاه هستند. این اثر به‌ویژه برای حافظان قرآن که باید در کنار حفظ قرآن به‌صورت خلاصه با معارف قرآن نیز آشنا شوند، بسیار مفید بوده است. ویژگی‌های این کتاب صوتی را بخوانید:

• دقت علمی بسیار در شرح مفاهیم آیات و بهره‌گیری از کتب معتبر و نیز نظرات فضلای حوزهٔ علمیه.

• بهره‌گیری از منابع تفسیری مورد وثوق، چون «المیزان»، «نمونه»، «نور»، «نورالثّقلین» و… در شرح آیات.

• پرهیز از بیان اقوال و آرای مختلف تفسیری، جز در موارد ضروری.

• استفاده از ترجمهٔ گویا و روان از حسین انصاریان و ارائهٔ آن در بخش ترجمه.

• توضیح مختصر، تبیین گره‌‎های فهم و نکات برجستهٔ آیات در بخش توضیحات.

• گزینش پیام‌های کلیدی و کاربردی آیات در بخش پیام‌ها، توجه به ظرایف قرآنی و نیز بهره‌گیری از اشعار حکیمانه و پرمحتوای شعرای اعلام در ثبت مفاهیم آیات.

جلد یک این کتاب از سورهٔ توحید تا سورهٔ نسا (۵ جزء اول) را در بر گرفته است. در ابتدا «راشد العفاسی» آیهٔ قرآن را قرائت کرده و پس از آن «مهدیه داودی» ترجمهٔ آیه را بیان کرده و سپس تفسیر آیه با صدای فاطمه عسکری و زینب یوسفی ارائه شده است. در پایان نیز پیام آیه با صدای حدیثه سادات میرهادی و فاطمه جعفری حسن ختام توضیحات آیه است.

شنیدن کتاب صوتی ذکر مبارک (جلد اول) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب صوتی را به دوستداران قرآن کریم پیشنهاد می‌کنیم.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

بنده خدا
۱۴۰۲/۰۱/۲۸

بنده از این کتاب به صورت چاپی استفاده می‌کنم و خیلی راضیم الانم که صوتی آن بصورت رایگان فراهم شد فرصت استفاده برای بقیه افراد مشتاق معارف قرآنی فراهم شد مزیت بزرگ این کتاب خلاصه تقریبا کامل است که تک‌تک واژه‌های

- بیشتر
کاربر ۲۷۷۰۵۰۲
۱۴۰۲/۰۳/۱۱

بسیار مفید و قابل فهم می‌باشد ممنونم از زحمات شما موفق باشید.

غلامحسین امیدپناه
۱۴۰۲/۰۳/۰۸

باسلام واحترام به خاطر زحمتها تشکر وقدردانی میکنم کاش بجای هربار نام کتاب سورها وایه ها گفته میشد همچنین اگرخواندن دوباره سوره مانند قاری محترم خوانده میشد بهتربود

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۳۰ ساعت
قابلیت انتقالدارد
حجم۱ گیگابایت, ۶۲۴٫۱ مگابایت
زمان۳۰ ساعت
قابلیت انتقالدارد
حجم۱ گیگابایت, ۶۲۴٫۱ مگابایت