دانلود رمان عاشقانه ایرانی

دانلود رمان های عاشقانه ایرانی

عشق حس و حالی است که کمتر کسی در زندگی می‌تواند ادعا کند هیچ وقت تجربه‌اش نکرده است. حسی که باعث می‌شود آدم‌ها بیشتر از هر وقت دیگری خودشان را بشناسند. عشق و ماجراهای عاطفی میان عاشق و معشوق هم همیشه از موضوع‌های مورد علاقه نویسنده‌های ایرانی و غیرایرانی بوده. از داستان عشق لیلی و مجنون به هم گرفته تا «یک عاشقانه آرام» همگی از رنج‌ها و حال خوش دو دلداده گفته‌اند. 

خواندن این کتاب‌ها باعث می‌شود هزاران داستان و ماجرای عاشقانه که شاید نتوانیم در واقعیت تجربه کنیم را با دل و ذهنمان تجربه کنیم. از طرفی به ما کمک می‌کنند با ابعاد دیگری از یک زندگی آشنا شویم و به صورت ناخودآگاه قدرت همدلی بیشتری پیدا کنیم. همچنین به کمک می‌کنند یاد بگیریم در موقعیت‌های عاطفی پیچیده چه واکنش‌هایی می‌توان نشان داد. 

در این قسمت از سایت طاقچه سعی کردیم مجموعه‌ای از معروف ترین و پرفروش‌ترین رمان های عاشقانه ایرانی را قرار دهیم. برای دانلود این رمان های عاشقانه ایرانی کافی است وارد صفحه معرفی هر کدام از آن‌ها شوید و گزینه «خرید» را انتخاب کنید. پس از اتمام فرایند خرید امکان دانلود کتاب برای شما فراهم می‌شود و می‌توانید در اپلیکیشن اندروید، IOS و یا ویندوز طاقچه کتاب مورد علاقه‌تان را بخوانید. 

down