با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته

دانلود و خرید کتاب ۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته

چگونه در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به شیوه‌ای آسان به استقلال مالی برسید

۳٫۴ از ۵ نظر
۳٫۴ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته

کتاب ۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته اثری از برایان تریسی است که با ترجمه فاطمه تقدسی می‌خوانید. این کتاب قرار است به شما بیاموزد: چگونه در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به شیوه‌ای آسان به استقلال مالی برسید؟

درباره کتاب ۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته

کتاب ۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته یکی دیگر از کتاب‌های برایان تریسی است که به شما کمک می‌کند مسیر زندگی اقتصادی و مالی خود را متحول کنید. او در این کتاب حاصل سال‌ها تجربه و آموزش میلیونرها را با شما درمیان می‌گذارد. در هر فصل از کتاب با یک راز آشنا می‌شوید که به شما کمک می‌کند تا در مسیر تغییرات و موفقیت‌های مالی قدم بردارید. علاوه بر این، در هر بخش از کتاب، بعد از مطالعه راهکار، تمرین عملی نیز انجام می‌دهید. 

تمرین‌های عملی باعث می‌شوند تا یاد بگیرید چگونه چیزی را که در کتاب آموخته‌اید، در زندگی خود نیز به کار ببندید. به این ترتیب، با مطالعه هر فصل از مطالب تئوری، یک تمرین عملی انجام می‌دهید تا یک قدم به موفقیت نزدیک‌تر شوید.  

کتاب ۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب ۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته را به تمام علاقه‌مندان به مطالعه کتاب‌های حوزه خودیاری پیشنهاد می‌کنیم. اگر دوست دارید در مسیر زندگی اقتصادی خود تغییر ایجاد کنید، این کتاب یک گزینه عالی برای شما است. 

درباره برایان تریسی

برایان تریسی ۵ ژانویه‌ ۱۹۴۴ در کانادا در خانواده‌ای فقیر به دنیا آمد. او از همان دوران کودکی مزه فقر را چشیده بود. در جوانی آرزو کرد دنیا را بگردد و به همین دلیل به کار در کشتی مشغول شد و دور دنیا را با همان کشتی گشت. تریسی در زندگی خود کارهای کم‌درآمدی را انجام داده بود. روزی از خودش پرسید چرا دیگران از او موفق‌تر هستند و او نمی‌تواند مانند آن‌ها موفق باشد. به این ترتیب تصمیم گرفت تا تمام آموخته‌هایش در زمینه‌ی کاری‌اش، یعنی مدیریت و فروش را گردآوری و تدوین کند.

او با منظم کردن دانسته‌هایش توانست ساختاری دقیق برای فروش و مدیریت فروش بنا کند. در حال حاضر برایان تریسی یکی از مشهورترین افراد در زمینه مشاوره مدیریتی و توسعه منابع و نیروی انسانی است و مالک شرکت برایان تریسی اینترنشنال نیز هست. این شرکت نیز در زمینه فروش به کسب و کارهای مختلف، مشاوره می‌دهد.

بخشی از کتاب ۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته

من هدایت‌گر روح خود و مسئول سرنوشت خودم هستم. ویلیام هنلی

از همین حالا مسئولیت کامل و صد درصدی هرچه که هستید و هرچه که خواهید شد را بر عهده بگیرید. از بهانه‌تراشی یا سرزنش دیگران به خاطر مشکلات و نواقص خود، دوری کنید. از شکایت درباره مسائلی که پیرامون آنها احساس خوبی ندارید، دست بردارید. از نقد دیگران، به هر دلیلی خودداری کنید. این‌که در زندگی شما چیزی هست که دوست ندارید به خودتان مربوط است. این شما هستید که می‌توانید آن را تغییر دهید و مسئول اصلی آن، خود شما هستید.

بیش از سه درصد آمریکایی‌ها، خود را کارفرمای خود می‌دانند و اصلاً برای آنها اهمیتی ندارد که چه کسی چک حقوقی‌شان را امضا می‌کند. بزرگ‌ترین خطایی که می‌توانید مرتکب شوید، این است که تصور کنید برای هرکس دیگری به‌جز خودتان کار می‌کنید. شما همواره کارفرمای خودتان هستید. شما همواره رئیس شرکت شخصی خودتان هستید و این‌که ممکن است هم‌زمان در شرکت دیگری در حال فعالیت باشید، اصلاً اهمیتی ندارد.

وقتی شما خود را کارفرمای خود بدانید، در واقع ذهنیت خلاق، مسئولیت‌پذیری و خودساختگی را در خودتان بهبود بخشیده‌اید. به‌جای این‌که منتظر باشید اتفاقی برای شما بیفتد، خودتان کاری کنید که آن اتفاق برایتان رقم بخورد. خودتان را به‌طور کامل مسئول سلامت خود، وضعیت مالی، حرفه، روابط، سبک زندگی، ماشین و چیزهای دیگری که به شما مرتبطند، بدانید. این همان ذهنیتی است که میلیونرهای خودساخته دارند.

افراد مسئولیت‌پذیر بسیار سازگار هستند. آنها در هر کاری پیش‌قدم شده و ابتکار عمل نشان می‌دهند. برای انجام وظایف گوناگون، داوطلب شده و همواره به دنبال پذیرفتن مسئولیت‌های بیشتری هستند. در نتیجه آنها در سازمان‌های خود جزء ارزشمندترین و محترم‌ترین افراد به شمار می‌روند. آنها همواره خود را برای کسب مسئولیت‌ها و اختیارات بیشتر آماده می‌نمایند. شما هم همین کار را انجام دهید.

در اینجا سؤالی از شما می‌پرسم. اگر تنها برای یک روز، رئیس شرکتی باشید که در آن کار می‌کنید، با در نظر گرفتن این‌که عواقب کارهایتان کاملاً بر عهدهٔ خود شماست، چه چیزی را در اولین قدم تغییر می‌دادید؟ پاسخ شما هرچه که هست، آن را بنویسید، برنامه‌ریزی کنید و از همین امروز به برنامه‌ریزی خود جامهٔ عمل بپوشانید. این اقدام به‌تنهایی می‌تواند زندگی شما را دگرگون کند.

تمرین عملی

دلایل مورد نظر و کمبودهایی که موجب عدم دستیابی شما به اهداف مالی‌تان شده‌اند را مشخص کنید. آیا شخص یا چیزی در زندگی شما هست که آن را مانع پیشرفت خود بدانید و سرزنشش کنید؟ پاسخ شما هرچه هست باز هم سعی کنید تا مسئولیت کامل زندگی‌تان را بر عهده گرفته و از همین امروز شروع کنید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۲۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۱۲-۸۹-۶
تعداد صفحات۹۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۲۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۱۲-۸۹-۶