رینولوژی ۱

دانلود و خرید کتاب رینولوژی ۱

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رینولوژی ۱  نوشته  فاطمه شجاع صفت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رینولوژی ۱

کتاب رینولوژی ۱ مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی نوشته دکتر فاطمه شجاع صفت مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس رینولوژی ۱ است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب رینولوژی ۱ شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب رینولوژی ۱

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب رینولوژی ۱ با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب رینولوژی ۱ مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب رینولوژی ۱

مطالعه کتاب رینولوژی ۱ برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۱,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۱۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۷۹۹-۷۶-۷
تعداد صفحات۲۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۱,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۱۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۷۹۹-۷۶-۷