عوارض پزشکی و جراحی ۱

دانلود و خرید کتاب عوارض پزشکی و جراحی ۱

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب عوارض پزشکی و جراحی ۱  نوشته  مریم اسماعیل‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عوارض پزشکی و جراحی ۱

کتاب عوارض پزشکی و جراحی ۱ نوشته دکتر مریم اسماعیل پور مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس عوارض پزشکی و جراحی ۱ است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب عوارض پزشکی و جراحی ۱ شامل مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی سال ۱۳۹۹ است.

درباره کتاب عوارض پزشکی و جراحی ۱

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب عوارض پزشکی و جراحی ۱ با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب عوارض پزشکی و جراحی ۱ مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب عوارض پزشکی و جراحی ۱

مطالعه کتاب عوارض پزشکی و جراحی ۱ برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Mosawir Arifi
۱۳۹۹/۰۵/۱۶

کتابهای پزشکی باید رایگان باشد

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۳۸-۰
تعداد صفحات۳۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۳۸-۰