ه‍ ه‍ ح‍ ه‍

دانلود و خرید ه‍ ه‍ ح‍ ه‍

هایدریش، هوش و حواس هیملر

۴٫۰ از ۳۵ نظر
۴٫۰ از ۳۵ نظر

برای خرید و دانلود   ه‍ ه‍ ح‍ ه‍  نوشته  لوران بینه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

پوریای معاصر
وارگاس یوسا میگه این بهترین کتاب فرانسوی دهه اخیره. و واقعا عالیه
🅜︎🅐︎🅗︎🅢︎🅐︎🅝︎
کاشکی بیشتر توضیح میدادید درباره اش!
صبا بانو:)
این کتاب در مورد سرگذشت هایدریش یکی از فرماندهان ارشد نازی و معمار اصلی هولوکاست است. نویسنده برای این کتاب به نظر من از یک نوع سبک شخصی استفاده کرده (یه جورایی شبیه جستارها شده کتاب) و یه جاهایی از روند به دست آوردن اطلاعات و حس و حال خودش هم موقع خوندن کتاب با خبر می‌شویم. ماجرا رو از ورود هایدریش به اس اس و روند پیشرفتش شروع می‌کنه تا به بخش اصلی کتاب یعنی "عملیات انتروپوید(انسان نما)" برسه. این قسمت رو با نوشتن سرگذشت فردی به اسم گابچیک شروع می‌کنه که عامل اصلی این عملیاته. عملیاتی که منجر به کشته شدن هایدریش و خشونت بیشتر نازی‌ها در پراگ می‌شه. بخوام نظرم رو در مورد این کتاب بگم، خیلی به نظرم طولانیه، نویسنده سعی کرده با انتخاب این سبک خاص کمی جذابش کنه اما به نظر من موفق نبوده. شاید اگر کوتاه تر می‌شد بهتر بود. اما در کل کتاب جالبی بود. اگر به موضوع هولوکاست و جنگ جهانی دوم علاقه دارین، خوندنش برای شما می‌تونه جالب باشه. اگر از این کتاب خوشتون اومده حتما "آیشمن در اورشلیم" رو هم بخونید و بالعکس. هر دو کتاب در کنار هم خوندنشون معنی پیدا می‌کنه به نظر من و یه سری از ابهامات من رو موقع خوندن آیشمن در اورشلیم، این کتاب برطرف کرد.
shahrd
خیلی جذاب بود با وجود اینکه رمان نبود.
مهدی ساداتی
جالب بود لذت بردیم
شبنم
کتاب خیلی خوبی بود.با اینکه طولانی بود ولی به خاطر جذاب بودنش سریع خوندمش
Smnhgh
خیلی خوب بود 👌🏻👌🏻
alcapon
من خدا را در قلب کسانی دیدم که بدون هیچ توقعی، همواره مهربانند.
negar
۰ چه کتابی میخونی ؟ ۰۰ ههههههه
H A
- به نظرت خدا کجاست؟ + زیر اجساد هولوکاست!
کاربر ۲۳۱۶۷۷۳
من هم با خواندن کتاب مرگ کسب و کار من است همین سوال برام پیش آمد و مطمئن هستم در کتاب دکتر مطهری و در هیچ کتاب دیگری هم جواب سوالت را پیدا نمی کنی
Reza Artghost
کتاب توحید شهید مطهری در باب برهان شر رو مطالعه بفرمایید همچنین عدل الهی
آرزو
🧐🧐
رضا
این کتابای جنگ جهانی دوم تمام شدنی نیست.هرچی میخونی اضافه تر میشه 😃😃😃ممنون از طاقچه بابت تخفیف 🌷🌷🌷🌷🌷🏅🏅🏅
صفحه قبل۱۲صفحه بعد