رازهای پرنسس دو کادینان

دانلود و خرید رازهای پرنسس دو کادینان

صحنه‌هایی از زندگی پاریسی

۴٫۰ از ۳ نظر
۴٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود   رازهای پرنسس دو کادینان  نوشته  انوره دوبالزاک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
زنان کتک‌خورده هم باید از روی غرور سکوت اختیار کنند: سکوتِ برده، ارباب را به وحشت می‌اندازد.»
نسیم رحیمی
ما زن‌ها هرگز مردهایی را دوست نداریم که می‌خواهند تربیت‌مان کنند و اندرز بارمان کنند. این قسم مردها خودپسندی‌های کوچک‌مان را پاک پژمرده می‌کنند.»
نسیم رحیمی
می‌توانیم عاشق باشیم، ولی خوشبخت نباشیم، و خوشبخت باشیم بی‌آن‌که عاشق باشیم؛ اما عاشق بودن و خوشبخت بودن، و گرد آوردن این دو شادی بی‌حدوحصرِ انسانی در کنار هم، یک معجزه است. این معجزه هرگز برای من به وقوع نپیوسته است.»
نسیم رحیمی
زن‌ها، برای ایجاد دوستی‌های صمیمانه و بادوام بین خودشان، بایستی خُرده‌جنایت‌های مشترکی مرتکب شده باشند تا رابطه‌شان مستحکم شود. دو دوست زن می‌توانند در عین آن‌که قاتل هم‌اند و در دست هم شمشیری آلوده به زهر می‌بینند، تظاهر به تفاهم و سازگاری کنند، این دوستی را هیچ‌چیز برنمی‌آشوبد، مگر آن‌که یکی از آن دو زن، به‌اشتباه، سلاحش را بر زمین بگذارد.
نسیم رحیمی
وقتی مردی می‌تواند با دوست داشتن زنی خوش‌ادا، بااحساس، ظریف‌الطبع و تیزهوش، عظمت ایده‌آل را با شادیِ تمنا در هم آمیزد، همای سعادتی بی‌بدیل بر بام او می‌نشیند.»
نسیم رحیمی
اشخاصی هم هستند، به نظر زیرک و کاردان، که اشتباهات زندگی خصوصی‌شان را با خدمات سیاسی لاپوشانی می‌کنند، و بالعکس؛
نسیم رحیمی
در جوانی خودپسندی‌های احمقانه‌ای داریم! و گاه شبیه جوان‌های بیچاره‌ای می‌شویم که با خلال‌دندان بازی می‌کنند تا تظاهر کنند که شام دبشی خورده‌اند.»
نسیم رحیمی
احتمالِ کمی دارد که در آخر پاییز گل زیبایی را بیابیم که در طی بهار و تابستان از ما دریغ شده بود.»
نسیم رحیمی
می‌توان آدم بزرگی بود و درعین‌حال بدجنس، همان‌طور که می‌توان هم احمق بود و هم عاشقی بلندمرتبه.
نسیم رحیمی
هر چه یک اَبَرمرد اندیشمند، از دور، احساسات بیش‌تری در انسان برمی‌انگیزد، از نزدیک تأثیرش کم‌تر می‌شود. هر چه درخشان‌تر تصورش کنید، تیره‌تر جلوه خواهد کرد
نسیم رحیمی
صفحه قبل۱۲صفحه بعد