با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
در آغوش قلب‌ها

دانلود و خرید کتاب در آغوش قلب‌ها

اشعار و خاطرات مردم افغانستان درباره امام خمینی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب در آغوش قلب‌ها  نوشته  محمدسرور رجایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب در آغوش قلب‌ها

کتاب در آغوش قلب‌ها نمونه کوچکی از عمق علاقه آزادگان جهان به امام خمینی(ره) است، کتابی که در آن خاطراتی از خادم تا سربازان او در افغانستان گردآوری شده است. محمدسرور رجایی، شاعر و فعال فرهنگی افغانستانی، که چند سالی است تلاش دارد تا در قالب ارائه کارهای فرهنگی، اشتراکات دو ملت ایران و افغانستان را نشان دهد، این بار به سراغ سروده ها و آثاری رفته که نشان دهنده علاقه افغانستانی ها به امام(ره) است اما سال ها منتشر نشده بود.

درباره کتاب در آغوش قلب‌ها

این اثر دربردارنده ۳۴ قطعه از خاطرات اهالی فرهنگ، فعالان ادبی و فرهنگی افغانستان و ۵۵ قطعه سروده شده از شاعران این کشور است. سروده ها در قالب های مختلف غزل، مثنوی، نیمایی و ... به نظم در آمده که همگی بیانگر ارادت شاعران به امام(ره) است. همچنین مجموعه ای از تصاویر مربوط به برگزاری جلسات رحلت امام(ره) در روستاها و شهرهای افغانستان از دیگر موضوعات پرداخته شده در این کتاب است.

به گفته گردآورنده این اثر؛ بخش اول کتاب، شعرهای شاعران افغانستانی درباره امام(ره) است که پراکنده و کسی به آن توجه نکرده بود. بخش دوم، خاطرات افغانستانی‌ها اعم از آدم های معروف و ناشناخته درباره حضرت امام است. بخش سوم هم عکس های دیده نشده از مراسم های بزرگداشت و ترحیمی است که افغانستانی ها در نقاط مختلف افغانستان برای امام(ره) برگزار کرده بودند. در واقع کتاب «در آغوش قلب ها» منتشر شد تا به همه دوستان ایرانی و افغانستانی یادآور شود که ما هم امام(ره) را می شناختیم و دوستش داشتیم و داریم.

خواندن کتاب در آغوش قلب ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به تاریخ شفاهی پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۵۹۰-۵-۵
تعداد صفحات۲۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۷,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۵۹۰-۵-۵