با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دانستنی‌هایی از تاریخ باستان

دانلود و خرید کتاب دانستنی‌هایی از تاریخ باستان

۲٫۷ از ۷ نظر
۲٫۷ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دانستنی‌هایی از تاریخ باستان  نوشته  جو فالمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دانستنی‌هایی از تاریخ باستان

کتاب یک میلیون نکته دانستنی تاریخ، تالیف جو فالمن، به تاریخچه شگفت‌انگیز و خواندنی تمدن‌های باستانی پرداخته است. گروه‌های سنی نوجوان، جوانان و سایر علاقه‌مندان به تاریخ و علم می‌توانند بهترین مخاطب این کتاب باشند. تاریخچه باستان جلوه‌ای از شکوه و نشانی از تجربه است. مشاهده آسمان شب به ما در مورد خدایان مایا و باور و اعتقادهایشان یا روش‌های داد و ستد ادویه‌های اعجاب انگیز و عطر‌ها در حوزه تجارت که سنگ بنای شهر‌های مردمان سرزمین عرب شد، می‌آموزد. شما در این کتاب نظاره‌گر اولین ارتش فرمانروایی تراکوتا هستید که با شکوه و زرق برق و تنوع رنگ جلال و شوکت خود را به رخ می‌کشد همینطور راهنمایی از کنکاش تمدن‌های مدیترانه و سرگذشت نیاکان مردم بین النهرین را می‌خوانید که بهترین تجربه را برای شما به ارمغان می‌آورد. کتاب یک میلیون نکته دانستنی تاریخ، مانند سایر کتاب‌های مجموعه یک میلیون نکته دانستنی این کتاب نیز با بهره گیری از تصاویر خیره کننده و زیبا سعی در انتقال مطالب مفید و جذاب به خوانندگان خود دارد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
Maryam
۱۳۹۸/۱۰/۰۳

مترجم محترم لطف کنید یکبار جملات خودتون رو بخونید ببینید خودتون می فهمید چی نوشتید ؟! حتی به یک ویرایشگر نسپردند این جملات غلط رو ویرایش کنه . واقعا جای تاسفه که سری کتابهای این انتشارات این همه غلط ترجمه

- بیشتر
س.رجب فردی
۱۳۹۹/۰۱/۰۵

خوب بود

اسکارلت ویچ
۱۳۹۹/۰۱/۰۶

خوب بود !!

sana
۱۳۹۹/۱۰/۰۵

اصلا خوب نبود

babakksaei74
۱۳۹۹/۰۲/۰۸

عالیه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است