دانلود و خرید کتاب انگلیسى براى دانشجویان رشته برنامه ریزى درسى محمود مهرمحمدی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب انگلیسى براى دانشجویان رشته برنامه ریزى درسى اثر محمود مهرمحمدی

کتاب انگلیسى براى دانشجویان رشته برنامه ریزى درسى

معرفی کتاب انگلیسى براى دانشجویان رشته برنامه ریزى درسى

کتاب انگلیسى براى دانشجویان رشته برنامه ریزى درسى (English for the Students of Curriculum Development) نوشتهٔ محمود مهرمحمدی، غلامرضا کیانی و مریم خضری نژاد در انتشارات سمت منتشر شده است. 

درباره کتاب انگلیسى براى دانشجویان رشته برنامه ریزى درسی

کتاب انگلیسى براى دانشجویان رشته برنامه ریزى درسى با نام انگلیسی «English for the Students of Curriculum Development» برای دانشجویان رشتهٔ برنامه‌ریزی درسی در مقطع کارشناسی به‌عنوان منبع اصلی درس «زبان تخصصی» به ارزش ۲ واحد تدوین شده است.

سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم‌انسانی دانشگاه‌ها با نام اختصاری سمت، سازمانی دولتی پژوهشی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران است که به نوشتن و انتشار کتاب‌های دانشگاهی می‌پردازد. این انتشارات در ۷ اسفند ۱۳۶۳ با تصویب شورای‌عالی انقلاب فرهنگی افتتاح شد. هدف از تأسیس این سازمان، تألیف کتاب‌های درسی دانشگاهی متناسب با ارزش‌های ایرانی و اسلامی در رشته‌های علوم‌انسانی دانشگاه‌ها بوده ‌است. انتشارات سمت، علاوه بر فعالیت در حوزه‌های پژوهش، نگارش، ویرایش و انتشار کتاب، در برگزاری همایش‌هایی با موضوع کتاب درسی و نشست‌های پژوهشی معطوف به اهداف و اولویت‌های خود نیز فعال است. انتشارات سمت تابه‌حال بیش از ۲۰۰۰ عنوان کتاب و بیش از ۴۰ میلیون نسخه کتاب منتشر کرده است.

خواندن کتاب انگلیسى براى دانشجویان رشته برنامه ریزى درسى را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را دانشجویان رشتهٔ برنامه‌ریزی درسی پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۰

سال انتشار

۱۳۸۲

تعداد صفحه‌ها

۱۵۲ صفحه

حجم

۰

سال انتشار

۱۳۸۲

تعداد صفحه‌ها

۱۵۲ صفحه