ه.الف.سایه

دانلود و خرید ه.الف.سایه

۴٫۰ از ۷ نظر
۴٫۰ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود   ه.الف.سایه  نوشته  هوشنگ ابتهاج  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

AλI
صفحه‌بندی بسیار نامرتب هست و حتی قواعد نگارشی مثل نیم‌فاصله هم رعایت نشده و بعضی اشعار که نیاز به اعراب‌گذاری داشتن، اعراب‌گذاری انجام نشده! حداقل در فرمت EPUB عرضه می‌کردید! اشعار این استاد گرانقدر بسیار زیبا و دلنشین هستند و اون ۵ ستاره هم تماماً برای نام و اشعار ایشون دادم، اما شک دارم این کتاب حتی با تأیید ایشون چاپ شده باشه، صفحه ۵۷ کتاب رو ببینید! ”این شعرو خیلی دوست دارم واقعاً زیباست“؟!؟ از شبکه‌های اجتماعی کپی کردید؟! کاش طاقچه با نشرهای قابل اعتماد بیشتری مکاتبه کنه، لطفاً تمام اشعار این شعرای عزیز معاصرمون رو موجود کنید و شبکه‌ای رسمی باشید برای انتشار اون‌ها... حتی اگر به قیمت کتاب اصلی هم باشه شخصاً حاضرم بخرم.
narges
همون ابتدای کتاب نوشته شده که خانه ابتهاج در تهران یکی از خانه‌های سازمانی شرکت بود درحالی که خودشون چندین بار این نکته رو گفتن که خانه رو خودشون ساختن و سازمانی نیست و طرحی که خانه داره طبق نظر خودشون هستش. بعد هم اینکه ه.الف.سایه غلطه و درستش ه.ا.سایه هستش
صفحه قبل۱صفحه بعد