هنگامی که نیچه گریست

دانلود و خرید هنگامی که نیچه گریست

۴٫۳ از ۱۷۰ نظر
۴٫۳ از ۱۷۰ نظر

برای خرید و دانلود   هنگامی که نیچه گریست  نوشته  اروین  د. یالوم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

AS4438
عالی، کم نظیر.
ناسارا
کتاب بسیار برام جذاب بود. نویسنده اتفاقات واقعی که برای دو شخصیت اصلی داستان یعنی دکتر بروئر و نیچه افتاده را با یک آشنایی تخیلی برای ما بازگو میکند. نویسنده فردی است که اتفاقات علمی رو با داستان هایی جذاب توضیح میده این رو در مصاحبه ای که داشته میشه فهمید. کلی درس میشه از این کتاب گرفت اگر با دقت بخوانید متوجه میشوید که ما انسانها حتی انسانهای بزرگ چه درد و رنج مشترکی داریم و چقدر خوب میتونیم هم رو بفهمیم. حتی من به عنوان یک دختر احساسات یک مرد رو در این کتاب کامل متوجه میشوم چون این احساسات به طور واقعی و نه تصنعی بیان شده. کتاب پر است از جملاتی که هم از نظر مفهومی و هم از نظر نگارشی زیبا هستند. دلم میخواد باز هم بخونمش . من بسیار بسیار بسیار لذت بردم و این کتاب آرامشی خاص رو در میان همون بیان افسردگی ها و ناکامی ها برامون به ارمغان میاره. عشق ، لذت، ناکامی، موفقیت و سرشناس شدن همه اینها شاید با ترتیبی متفاوت برای هر شخص اتفاق بیافته و شاید در طول زندگیت همیشه سرخورده و غمگین باشی اما کوشش برای بیرون امدن از این وضعیت میتواند زیبا باشد و هدیه ای جاودانه بهت بده. من از این کتاب آموختم: در حرکت بودن راز شادمانی است... حتی حرکتی کند.
ناسارا
من ترجمه های دیگران رو نخوندم همین ترجمه رو فقط خوندم
کاربر ۲۸۶۴۴۰۶
سلام ترجمه چه کسی جذابتر و روانتر هست؟؟؟؟
گابو
مرده یا زنده مان چه فرقی میکند؟؟هیچ!هیچ!هیچ! این کتاب معرکه س
شادی
عالیه
کاربر ۲۸۶۴۴۰۶
کدوم ترجمه را توصیه می کنید؟
samira
این کتاب هدیه تولدم بود.واقعا جالب و خواندنی و تامل برانگیز است.
کاربر ۲۸۶۴۴۰۶
کدوم ترجمه را توصیه میکنید؟
(:(aylu_n
نویسنده با نوشتن اثری روان شناختی در قالب رمانی تاریخی روایت کننده دیدار های کاملا خیالی و فیلسوفانی در سال ۱۸۸۲ در شهر وین اتریش پرداخته بود از جملات نیچه در جاهای بسیار ب موقع و خوبی استفاده شده بود. بسیار دارای نکات اموزنده و بی نظیر هست و تاثیر این نکات در جا ب جایی شخصیت ها قابل درک هست... اگه ب فلسفه و روانشناسی علاقه مندید این اثر رو هرگز از دست ندهید👌🏻👏🏿
Muna
ترجمه سپیده حبیب
s.mahdi
بهترین ترجمه این کتاب از کیست بنظرتون؟
Mahdi
بعد از سه بار خوندن این کتاب دوست دارم تجربه هایی که به فهم این کتاب کمک میکنه رو به اشتراک بذارم، اول این که هر کتابی از اروین یالوم اگر نسخه ترجمه سپیده حبیب داشت ترجیحا اون رو بخونید، توی درک داستان تفاوت محسوسی دارن ترجمه های مختلف ضمنا اگر به آثار اروین یالوم علاقه دارین حتما حتما پادکست «رواق» رو گوش بدین. مثلا همین کتاب سرشار از اشاره هایی مختلف به مفاهیم روان درمانی اگزیستانسیال هست که اگر باهاشون آشنایی نداشته باشیم از چشممون پنهان میمونن، شنیدن روایت و تحلیل یک نفر که با این مفاهیم آشنایی داره به درک کتاب خیلی کمک میکنه
کاربر ۱۴۵۵۴۸۴
سپاس برای معرفی پادکست رواق
Komeil_BOOM
نمونش که عالی بود👍
محمد رضا
به طور کلی یک کتاب جذاب بود که مخاطب برای خواندن آن به صبر و حوصله نیاز دارد تا بتواند در مفاهیم و جملات آن بسیار تامل کند، در کل کتاب خوبی بود.
mohammadreza
واقعا کتاب بینظیری بود....
صفحه قبل۱۲...۱۰صفحه بعد