مدیریت با بازده بالا

دانلود و خرید مدیریت با بازده بالا

۴٫۴ از ۹ نظر
۴٫۴ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود   مدیریت با بازده بالا  نوشته  اندرو گروو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

ماراتن
با خواندن چند صفحهٔ پیش‌نمایش کتاب، به نظر کتاب خوبی می‌رسد با ترجمه‌ای خوب و روان، فقط ای کاش مترجم تلفظ واژه‌ یا واژگانی مانند کامپایلر را چک می‌کردند و به همین شکل که رایج است می‌نوشتند نه کمپایلر...هر چند که شاید مشکل در هنگام تایپ رخ داده، به هر رو باید چک می‌شد.
مصطفا
من هنوز نخوندم. ولی موضوع کتاب مدیریته
Shireen
سلام، به نظرتون خواندن این کتاب برای دانشجویان کامپیوتر مفیده؟
اهل دل
در کل کتاب بدی نیست، اما با توجه به زمان نگارش کتاب اصلی، (1983) و مطالبش میشه گفت یک کتاب نسبتا زمینه‌ای در زمینه مدیریت هست و الان دیگه مطالبش خیلی خاص به حساب نمیاد. بیشتر توصیه میکنم کسایی که میخوان اولین کتاب‌هاشون در زمینه مدیریت رو بخونن این کتابو بخونن. با در نظر گرفتن این قید که ترجمه‌ش هم چندان خوب نیست.
0
nimac ۱۰۷۳۱۰۷
کتاب خیلی خوبیه ترجمه خیلی روان نیست ولی در مقابل نکات خیلی جالبی در کتاب گفته شده کلمات ایتالیک شده در نسخه چاپی و نسخه انگلیسی در اینجا ایتالیک نیستند و باعث سخت تر شدن درک متن می شود برای درک بهتر لازمه همزمان با نسخه انگلیسی جلو بروید تا معنی کلماث تخصصی ترجمه شده را متوجه شوید
امیرحسین دواتگر
کتاب خوبی هست برای کسانی که در زمینه اقتصاد فعالیت می کنن
صفحه قبل۱صفحه بعد