نمی‌گذارم کسی اعصابم را به‌هم بریزد

دانلود و خرید نمی‌گذارم کسی اعصابم را به‌هم بریزد

۳٫۵ از ۴۸ نظر
۳٫۵ از ۴۸ نظر

برای خرید و دانلود   نمی‌گذارم کسی اعصابم را به‌هم بریزد  نوشته  شمس‌الدین  حسینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

نظرات کاربران

مسعود
سلام. نمیدونم بر چه اساسی بعضی ها میگن ترجمه خوبی نداره؟! من نسخه کاغذی این کتاب رو دارم. کتابی بسیار عالی با ترجمه ای بسیار روان. مطالب این کتاب بسیار آموزنده و کاربردی هستند. نویسندگان این کتاب، برخلاف خیلی از کتاب های موفقیت دیگه که مثبت اندیشی و تلقین به خود رو رواج میدن، یک روش علمی و کاربردی رو معرفی کردند که به کارگیری اون با کمی تمرین و صد البته همت، امکانپذیره. کتاب، سیستم یا الگویی رو شرح میده که نویسندگان کتاب اسمشو ABC گذاشتن. شما اول باید این الگو رو به درستی بفهمید. فهمیدن این الگو به شما کمک میکنه تا دلیل اصلی هیجانات افراطی خودتون رو تشخیص بدین. بعد از اون سرتاسر کتاب نحوه کنترل این هیجانات بر اساس الگوی ABC هست. کتاب حاوی ده ها مثال جالب هست که واسه من عینا اتفاق افتادن. من چند ماه به طور جدی بر اساس الگوی ABC و رهنمودهای کتاب تمرین کردم و در حال حاضر احساس بهتری نسبت به قبل دارم. دیگه مثل قبل زود عصبی نمیشم و در شرایط مشابه با قبل، کمتر دچار استرس میشم و این رو مدیون این کتاب هستم.
کاربر ۱۴۰۸۲۸۲
ترجمه مهرداد فیروز بخت می دونم خ. به این و نمی دونم
faezeh
کتاب خوبی بود با تمرین های مناسب که در صورت تکرار قطعا به نتایج مطلوبی خواهیم رسید، اما متاسفانه بنظرم این کتاب به اندازه ای که انتظار داشتم برای بنده مفید واقع نشد اگر کسی کتابی در ارامش داشتن و ناراحت و عصبانی نشدن خونده و راضی بوده ممنون میشم به من معرفی کنه 🙏
کاربر ۲۹۱۸۴۹۳
اصل میدی اشنا بشیم
کاربر ۲۹۱۸۴۹۳
سلام خوبی
کاربر ۲۹۶۲۹۳۹
مدیرت خشم دامیز
fatima.fhn
من اصلا از نگارشش خوشم نیومد،نکته اموزنده نداشت راه حل نداشت فقط حالت داستانواری داشت
F Mohajeran
وقتی تصمیم به خوندنش گرفتم، فکر میکردم بعد از مطالعه ش ذهنم خیلی قوی میشه! اما راهکار عملی و خاصی یاد نگرفتم.
کاربر ۲۹۱۸۴۹۳
سلام خوبی
کاربر ۱۴۳۴۸۶۷
سلام من فقط متن نمونه را خواندم و برعکس بعضی دوستان از ترجمه خوشم اومد .کار البرت الیس که عالیه و جای بحث نداره .وقتی می خونیش باتمام وجود لمسش میکنی .البته نسخه چاپی این کتاب را سفارش دادم ولی نظرات و نقد دوستان رو خوندم کنجکاو شدم .
mayam sabzehgar
بااینکه راه حل های کتاب بنظرم نفید میومد اما من نتونستم بااین کتاب ارتباط برقرارکنم.ترجمه روانی نداشت و منو برای خوندن ادامه اون ترغیب نمیکرد
کاربر ۱۲۰۰۴۱۵
کتاب عمیقی در مورد اثار مثبت و منفی باورها در افکار/احساسات/رفتار ما در زندگی و اینکه چگونه از سلطه بایدها خارج بشیم
Mobarra
کتاب بسیار مفیدی است. چرا کتاب زندگی عاقلانه این نویسنده را نمیگذارید. از انتشارات رشد. تشکر
سعید
نوشته جذاب و خوبی نداره
Hdd Expert
اصلا خوب نیست ترجمه خیلی بدی هم داره ارزش وقتی که گذاشتم را نداشت
صفحه قبل۱۲۳صفحه بعد