انتخاب‌های سخت

دانلود و خرید انتخاب‌های سخت

۳٫۸ از ۴۲ نظر
۳٫۸ از ۴۲ نظر

برای خرید و دانلود   انتخاب‌های سخت  نوشته  هیلاری رودهام کلینتون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

Ahmad.ph
کتاب خوبی هست. وقتی کتاب رو مطالعه میکنید و بعد در کنار فیلمهای هالیوودی قرار میدید! یک پازل را متصور میشوید و به این فکر میکنید که بقیه تیکه های پازل رو پیدا کنید. یک تیکه دیگه از پازل، رسانه ها و پروپاگاندای خبری و رسانه ای، کتابها و موسیقی و هر چیزی که روی ناخودآگاه و خودآگاه ذهن تاثیر میگذارد میباشد. در انتها پازل برای ما مفهوم نداره ولی سازنده میدونه که هدف انسان را تغییر داده است. هدف انسان!
امیر رضا اصلی
کتاب خوبیه واطلاعات مفیدی به خواننده منتقل میکند بهتر است قبل از مطالعه مخاطب پیش زمینه ای در باره ی اساس سیاست آمریکا و هدف اصلی آن داشته باشد. کتابی در بعضی موارد برای رد گم کنی به مشاغل کم اهمیت پرداخته و که گاهی نظری دو پهلو ومتناقض ارابه داده نویسنده در تلاش بوده خود را فردی درست و وفادار نشان دهد ولی در واقعیت این مساله عکسش سایت میشود. ولی می توان به اطلاعات مفیدی دست یافت و این نکته مهمی است.۴ ستاره
مٰاْفٌٌيْ‌نٰا
فارغ از علاقه به موضوعات سیاسی، اینگونه کتابها معمولا بخاطر انتخاب نویسندگان خوب و مشاوران عالی در نگارش، میتونه برای اقشار مختلف جذاب و خواندنی باشه که این کتاب رو همینطور دیدم. داستان پرکششی از پشت پرده عریان فعل و انفعالات سیاست خارجی آمریکا و عریان تر در زمانی که شما با افکار شخصی و تنش‌های ذهنی که خانم کلینتون به عنوان راس امور خارجه با اونها درگیر هست، روبرو میشید. ماجرای استبداد طلبی و خودمخور بینی مطلق آمریکا هرچند با تلاش گوشه و کنار نویسنده برای موجه کردن اون با “خطر” خواندن کشورهای دیگه، در جای جای کتاب دیده میشه و البته بخش جذاب مربوط به ایران. به تمام دوستانی که دغدغه‌ی سیاسی دارند،خصوصا در ایام انتخابات فعال تر میشن ، پیشنهاد میکنم حتما بخونن.
فتحانی
وقتی خوب دقت کنی میبینی سیاستمدارهای امریکا دنیا را برده خود میبینند
بهزاد شبانی فرد
علی ابن ابیطالب و کوروش قوی بودند اما هیچ کس رو به بردگی نگرفتند
Nima
وقتی خوب دقت کنی میبینی در طبیعت همیشه ضعیف بَرده‌ی قوی بوده ، هست و خواهد بود. چیزی تازه و نوی نیست...
mrezasn
جالب بود.. مخصوصا قسمتهای ایران
سارا
کتاب جذاب و پرکششی بود ولی قسمتی که درباره موضوع فلسطین و اسرائیل بود بیشتر ابهام ایجاد میکرد و توضیحات قابل قبولی نداشت...
0
dashti
با سلام کتاب بسیار خوبی است نکات جالبی دارد . کسانیکه علاقمندند که بدانند در جهان بزرگی زندگی می کنند و روابط سیاسی و اقتصادی و نظامی در جهان چگونه است حتما این کتاب را بخوانند . نکات جالبی در مورد کشورهای دنیا و رهبران آن دارد
elnaaz
کتاب خیلی خوبه هم خوبه نوشته شده و هم خوب ترجمه شده در عین سادگی گیرایی خوبی داره و هم جهان سیات رو به خوبی به تصویر کشیده.
You٦٨
این کتاب توسط انتشارات روزنامه اطلاعات هم چاپ شده ولی با وجود اینکه قطع هر دو وزیری است ولی نسخه روزنامه اطلاعات حدود ٩٠٠ صفحه ست، ولی این نسخه حدود ٦٠٠ صفحه، چرا؟
کاربر ۲۱۳۵۴۵۲
سلام«You٦٨»! هنوز هم نسخه انتشارات اطلاعات رو داری؟
کاربر ۲۱۳۵۴۵۲
سلام«You68»! هنوز هم نسخه انتشارات اطلاعات رو دارین؟
یه جوون
لطفا کتاب شخصیت های سیاسی دیگه مث موگرینی، شرمن و... رو بزارید
صفحه قبل۱۲۳صفحه بعد