همه چیز فرو می‌پاشد

دانلود و خرید همه چیز فرو می‌پاشد

۴٫۸ از ۶ نظر
۴٫۸ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود   همه چیز فرو می‌پاشد  نوشته  چینوا آچه‌به  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

r.g
این کتاب که نویسنده اش برنده جایزه نوبل هم هست یکی از شاهکارهای ادبی دنیاست ولی متاسفانه در کشور ما چندان عنایتی بهش نشده متاسفانه مثل کلبه عمو تام واقعا آثار جوجو مویز با ارزشه یا این آثار ماندگار حالا یه عده اعتراض می کنند که سلیقه ها متفاوته و ازین حرفهای کلیشه ای
mehregan
داستان در مورد وضعیت کشور های استعمار شده آفریقایی است ، این روایت یک نمونه از موقعیت جوامع آفریقایی را نمایش می دهد که در هنگام ورود مبلغان مسیحی و استعمارگران اروپایی دچار بحران و فرو پاشی شدند ، نویسنده در لابه لای روایت اصلی خود نگاه جزئی به آداب و سنن جامعه اش می اندازد ، نویسنده تلاش دارد بفهماند جوامع آفریقایی جامعه هایی یکسر بدوی و خشن و پیچیده در توحش نبوده اند که استعمارگران بخواهند با تبلیغ اندیشه های آزادی بخش آنها را از این توحش بیرون بیاورند . کتاب خیلی جالبی بود و با فرهنگ مردم آفریقا آشنا میشوی .
شلاله
من این کتاب رو قبلا با یک ترجمه ی دیگه خوندم. یکی از بهترین کتابها در زمینه استعمار در افریقا . رمان بینظیری هست.
Fāřñäż
داستانی و راجع به آداب و رسوم قبائل بدوی آفریقایی، بدون جزئیات اضافی و بسیار عالی، فقط بخوانید و تعمق کنید.
فائزه
دوست دارم درباره این کتاب از منظر دیگری بنویسم. از ایستادگی در برابر تغییرات سیل آسا، و تنهایی ناشی از همراه نشدن اکثریت جامعه برای مقابله با ظلم. از حسرت همیشگی از دست رفتن ارزش های گذشته، اکنکوی داستان شاید انسان کاملی نباشد و پر از اندیشه های خرافی و قدیمی اما، آرمان گرایی ش به یاد ماندنی خواهد شد.
Farnaz Bagherlou
ترجمه ی "علی هداوند" از نشر نیکا، از این کتاب ‌‌بهتر است
amir
ممنون از اطلاع رسانیتون
صفحه قبل۱صفحه بعد