پیش از آنکه مال شما باشیم

دانلود و خرید پیش از آنکه مال شما باشیم

۴٫۹ از ۱۸ نظر
۴٫۹ از ۱۸ نظر

برای خرید و دانلود   پیش از آنکه مال شما باشیم  نوشته  لیسا وینگیت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
زندگی فرقی با سینما نداره. هر صحنه موسیقیِ مخصوصِ خودش رو داره، و اون موسیقی برای همون صحنه ساخته شده، به طریقی درش تنیده شده که ما متوجه نمی‌شیم. فرقی نمی‌کنه چقدر عاشقِ ملودی روزهای از دست رفته هستیم یا چقدر ترانهٔ روزهای پیش رو را مجسم می‌کنیم، ما باید با موسیقی امروز برقصیم، وگرنه همیشه ناهماهنگ و خارج از ریتم خواهیم بود، در چیزی دست‌وپا خواهیم زد که با لحظه همخوانی نداره.
زهرا
از فکر اینکه پایان این سقوط بی‌رحمانه به سمت زوال عقل چه خواهد شد غمگین و دلشکسته‌ایم.
deniro
یکی از بهترین کارهایی که یک پدر می‌تواند در حق دخترش انجام دهد این است که بگذارد او بفهمد انتظارات پدرش را برآورده کرده است.
فاطمه
عشق خواهرها به کلمات نیازی ندارد. به خاطرات، یادگاری‌ها، یا دلیل و مدرک بستگی ندارد. به عمق و قدرت ضربان قلب احساس می‌شود. همچون نبض، همیشه حاضر است.
Aa
فرقی نمی‌کنه چقدر عاشقِ ملودی روزهای از دست رفته هستیم یا چقدر ترانهٔ روزهای پیش رو را مجسم می‌کنیم، ما باید با موسیقی امروز برقصیم، وگرنه همیشه ناهماهنگ و خارج از ریتم خواهیم بود
لیلی
«لازم نیست گذشتهٔ یه زن آینده‌اش رو پیش‌بینی کنه. او اگه بخواد می‌تونه با موسیقیِ جدیدی برقصه. موسیقیِ خودش. برای شنیدن ملودی، فقط باید دست از حرف زدن برداره. منظورم حرف زدن با خودشه. ما همیشه سعی می‌کنیم خودمون رو متقاعد کنیم.»
لیلی
هیچ چیز سریع‌تر از صدای مادرت که مانند یک توپ تنیس بعد از ضربهٔ فورهَند، از بالای پله‌ها منعکس می‌شود، تو را از فردی سی ساله تبدیل به یک سیزده ساله نمی‌کند.
deniro
چنین چیزی وقتی ممکن می‌شود که عشقْ حقیقی و قوی باشد، وقتی آدم‌ها خود را وقف یکدیگر کنند، وقتی حاضر باشند هر چیزی را فدای باهم بودنشان کنند. این چیزی است که برای خودم آرزو می‌کنم، اما گاهی فکر می‌کنم آیا چنین چیزی برای نسل مدرن ما ممکن است.
ساجده 😅💞
او زیباست. شخصی باوقار و حساس. نه از آن دسته انسان‌هایی که عمداً موجبات به بار آمدن مصیبتی را فراهم کند که درست در همین لحظه در حال آغاز شدن است.
deniro
ذهنم به سبُکیِ پَر از این سو به آن سوی نوکِ درخت‌ها و در طول درّه‌ها جست‌وخیز می‌کند.
deniro
صفحه قبل۱۲صفحه بعد