سیگار شکلاتی

دانلود و خرید سیگار شکلاتی

۳٫۷ از ۴۶۷ نظر
۳٫۷ از ۴۶۷ نظر

برای خرید و دانلود   سیگار شکلاتی  نوشته  هما پوراصفهانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
همه با دلم غریبی می‌کنن کوچه‌ها، پنجره‌ها، خاطره‌ها نمی تونم دیگه اینجا بمونم می دونم باید برم اما کجا؟!
MV
ما هر ضربه‌ای از این جامعه میخوریم به خاطر فقر فرهنگی و عدم اطلاع رسانی درسته! مردم ما از شدت فقر فرهنگی روز به روز پسرفت می‌کنن و خودشون هم دلیلش رو نمی‌دونن.
bahar.msvnd
دل به داغش مبتلا کردم خطا کردم، خطا سوختم خود را برای او غلط کردم، غلط اینکه دل بستم به مهر عارضش بد بود بد جان که دادم در هوای او غلط کردم، غلط
Fatemeh
نگاه گرم مادرم، تنها همدم روزهای تنهاییم! تنها گوش شنوای دردهای دلم، تنها حریم امن زندگیم.
-sad-
چقدر سخت بود با صدای آهسته داد زدن!!
Nazi
- «خدایا، چه ساختن هایی که منو سوخت و چه سوختن هایی که منو ساخت! خدایا! به من فهمی بده که از سوختنم ساختنی آباد بجا بمونه.»
کاربر ۲۰۶۵۷۲۷
اگه بلایی که سر ساسان من آوردن رو سر خواهر تو می‌آوردن تن به کارای خیلی بدتری می‌دادی. تن به روسپی گری هم می‌دادی. هرچند که برای مرد هیچ واژه‌ای معادل روسپی گری نیست. حتی واژه‌ها هم پشت مردان! حتی واژه‌ها هم نمی‌شناسن مردی رو که خراب باشه! مردی رو که تن فروشی کنه، ولی به ولای علی می‌کردی!!!
کاربر ۱۰۰۳۳۳۳
- خمیازه‌های کش دار سیگار پشت سیگار شب گوشه‌ای به ناچار سیگار پشت سیگار این روح خسته هر شب جان کندنش غریزیست لعنت به این خود آزار، سیگار پشت سیگار
کاربر ۱۵۷۵۶۹۸
آن کس که نداند و نداند که نداند، در جهل مرکب ابد الدهر بماند!
mohammad@samet60
نمی دانم از چه می‌ترسد از خرابه‌های باز مانده کودکی ام؟ از آرزوهای به گور رفته پدر؟ یا از چروک‌های صورت مادرم؟ از چه می‌ترسد؟ پس چرا بزرگ نمی‌شود؟
Nazi