سفر به سرزمین سرخ (کاغذ به فرنگ)

دانلود و خرید سفر به سرزمین سرخ (کاغذ به فرنگ)

۴٫۳ از ۵۱ نظر
۴٫۳ از ۵۱ نظر

برای خرید و دانلود   سفر به سرزمین سرخ (کاغذ به فرنگ)  نوشته  مرآت بهنام  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

نظرات کاربران

احمد
به نظرم دوتا اشتباه فنی داشت این داستان اول اینکه پدیده شبهای سفید در مسکو رخ نمیده ، توی سن پترزبورگ و چند شهر دیگه رخ میده که نویسنده به اشتباه در ابتدای داستان به شبهای سفید مسکو اشاره میکنه دوم اینکه شهر سن پترزبورگ در تاریخی که داستان اتفاق میفته (۱۹۳۶) اسمش از پتروگراد به لنینگراد تغییر نام داده درواقع این شهر از سال ۱۹۱۴ تا ۱۹۲۴ پتروگراد ، از ۱۹۲۴ تا ۱۹۹۱ لنینگراد و از ۱۹۹۱ تا الان سن پترزبورگ بوده اسمش. گرچه این اشتباه مسئله مهمی نیست ، اما خب جالب نیست توی کتاب همچین اشتباهی اتفاق بیفته.
مریم کریم زاده
باریکلا به این همه اطلاعات
farnaz
دوست داشتم زمان بیشتری گوش بدم زمانش کم بود و موسیقی ها زیبا ...
کاربر ۲۰۶۰۹۹۹
صدای گوینده و لحن خوندنشون بسیار عالیه .انگار داره برای آدم تعریف میکنه و روبروی آدم نشسته . دلنشنین و داستان سرایی خوبی داشت .نویسنده قلم قوی دارد.
eli
خیلی خوب بود دوسش داشتم و چندین بار اون رو گوش دادم
علی فراهانی
عالی بود
parto
واقعا صداشون دلربا بود و این باعث شد لذت ببریم ♡
Parisa Kheradrosta
فقط میتونم بگم عالی بود ولی دردناک بود دلم میخواد یه روزی برسه وقتی خانومای ایرانی چنین خاطره هایی رو خوندن و شنیدن دیگه ناراحت نشن غصه نخورن دلم میخواد از ته دل یه لبخند زیبا رو صورتشون نقش ببنده و خوشحال باشن که زندانی دست کسی نیستن و به عنوان یک فرد و یک زن تو جامعه حقی که مال خودش بوده رو پس گرفتن
مریم کریم زاده
من ناراحت نشدم توی سرم پر از فکر و آرزوست,زندانی کسی نیستم.... ,به خودم تبریک میگم....😎
👑ⓀⒾⓂⒾⒶ👑
خیلی قشنگه و کسی هم که داستان رو میخونه صدای قشنگی داره پیشنهاد میکنم حتمی این داستان رو گوش کنین👌😍👑
mahyar golchin
چه قلم زیبایی
Mohammad Bagheri
نثر جالبی داشت.
صفحه قبل۱۲۳صفحه بعد