لوگو طاقچه
فروش سازمانی و همکاری با طاقچه

شرایط همکاری طاقچه با سازمان‌ها و گروه‌ها

در 5 دقیقه بخوانید
1,265 بازدید

طاقچه همیشه آماده همکاری با نهادها، شرکت‌ها، اداره‌ها و صاحبان کسب و کارهای کوچک است. ما می‌توانیم به روش‌های مختلفی با شما همکاری کنیم، از ارائه کد تخفیف گرفته تا اشتراک طاقچه بی‌نهایت و فعال کردن موقعیت جغرافیایی شما به عنوان یکی از کُنج‌های طاقچه. در این یادداشت می‌خواهیم کمی درباره‌ی شرایط همکاری طاقچه و امکاناتش توضیح دهیم. ابتدا به صورت خلاصه توضیحی در مورد طاقچه، طاقچه بی‌نهایت و کنج‌کاو می‌دهیم و سپس سراغ شرایط همکاری می‌رویم. اگر با این موارد آشنا هستید می‌توانید از این قسمت عبور کنید و سراغ «امکانات طاقچه برای همکاری» بروید.

طاقچه چیست؟

طاقچه یک فروشگاه کتاب الکترونیکی و صوتی است که می‌توانید به هزاران کتاب الکترونیکی، صوتی، مجله و روزنامه به صورت قانونی دسترسی داشته باشید. با استفاده از موبایل‌‌های اندرویدی، ios و نسخه تحت وب طاقچه می‌توانید در هر جا و مکانی کتاب بخوانید و بشنوید. 

پیشنهاد مطالعه: کتاب الکترونیکی چیست؟ 

پیشنهاد مطالعه: کتاب صوتی چیست؟
طاقچه بی‌نهایت چیست؟

طاقچه فقط یک کتابفروشی نیست و بخش‌های مختلفی دارد. یکی از بخش‌های جذاب طاقچه کتابخانه‌ی «بی‌نهایت» است که در آن‌ می‌توانید با قیمت یک کتاب به هزاران کتاب این بخش دسترسی داشته باشید. شما می‌توانید با پرداخت شارژ برای یک دوره‌ی زمانی مشخص عضو این کتابخانه شوید و تا پایان دوره‌‌ی عضویت، کتاب‌هایش را بخوانید. 

پیشنهاد مطالعه: طاقچه بی‌نهایت چیست؟ پاسخ به برخی سوالات متداول 

کنج‌کاو چیست؟

«کنج‌کاو» امکان ویژه‌ای است که با کمک آن می‌توانیم به کاربرها هدیه بدهیم. کاربرها با رفتن به مکان‌هایی که در نقشه مشخص  شده به کُنج‌ها مختلف شهر سر می‌زنند. در هر مکان هدیه‌ای برای آن‌ها در نظر گرفته شده که با روشن کردن مکان‌یاب گوشی می‌توانند این هدیه را دریافت کنند. هدیه‌ها متنوع هستند از تخفیف‌های ویژه تا اعتبار طاقچه بی‌نهایت و…

پیشنهاد مطالعه: کنج‌کاو چیست؟ 

امکانات طاقچه برای همکاری‌ها 

در این قسمت مجموعه‌ای از امکانات طاقچه برای همکاری با نهادها و گروه‌های مختلف را توضیح می‌دهیم. البته درست است که در این قسمت مدام حرف از نهادها و سازمان‌ها می‌زنیم، اما روی صحبتمان با نماینده هر گروهی است؛ حتی یک گروه و انجمن خانوادگی و محلی. 

کد تخفیف 

یکی از متداول‌ترین همکاری‌هایی که شرکت‌های مختلف با نهادها و شرکت‌های دیگر انجام می‌دهند، ارائه کد تخفیف برای محصولاتشان است. ما نیز در طاقچه کدهای تخفیف متنوعی داریم.  از این کدهای تخفیف می‌توانید به صورت after payment (هدیه پس از خرید یا همان هدیه‌های باشگاه مشتریان) استفاده کنید. همچنین واحد منابع انسانی بسیاری از شرکت‌ها برای رفاه حال کارمندانشان از این کدها تهیه می‌کنند و در اختیار همکارانشان قرار می‌دهند.  انواع کدهای تخفیفی که طاقچه می‌تواند ارائه کند، عبارتند از: 

  • کد تخفیف با درصد دلخواه شما و قابل استفاده برای همه‌ی کتاب‌های طاقچه 
  • کد تخفیف با درصد دلخواه شما و قابل استفاده برای کتابی خاص
  • کتاب رایگان (در واقع همان کد تخفیف ۱۰۰ درصدی است)
  • کد تخفیف خرید اشتراک طاقچه بی‌نهایت
  • اشتراک طاقچه بی‌نهایت (در واقع کد ۱۰۰ درصد تخفیف عضویت در طاقچه بی‌نهایت است)

کنج‌کاو

کنج‌کاو سیستم check in طاقچه است. اگر صاحب کسب‌وکاری هستید که در آن مشتریانتان وقت زیادی را منتظرند، یا می‌خواهید رویدادی برگزار کنید و توجه آدم‌‌ها را به مکانی خاص جلب کنید، این گزینه می‌تواند برای شما پیشنهاد خوبی باشد. کسب‌وکارهایی مانند کافه‌ها، رستوران‌ها، کتابفروشی‌ها، آموزشگاه‌ها، هتل‌ها، مطب‌ها و بیمارستان‌ها و یا مکان‌هایی مانند مترو می‌توانند بهترین مکان‌هایی باشند که در فهرست کنج‌های طاقچه قرار بگیرند. شما می‌توانید جایزه‌ای را که می‌خواهید به مشتریانتان دهید، خودتان تعیین کنید. این جایزه را می توانید از بین امکانات طاقچه از اشتراک طاقچه بی‌نهایت گرفته تا کد تخفیف و کتاب رایگان، انتخاب کنید.

در این حالت کاربرها ترغیب می‌شوند به مکان مورد نظر بیایند تا هدیه‌شان را دریافت کنند. کنج‌کاو امکان هیجان‌انگیزی است که هم برای کاربران و هم کسب‌وکارها و رویدادها می‌تواند جذاب باشد.

شارژ کیف پول

ممکن است بخواهید به همکاران یا مشتریانتان مبلغی هدیه دهید تا هر کتابی که دوست داشتند، بخرند. برای این کار می‌توانید لیستی از شماره تلفن و یا ایمیل آن‌ها را در اختیارمان بگذارید. ما حساب کاربریشان را شارژ می‌کنیم و آن‌ها با همان شماره تلفن و یا ایمیل می‌توانند وارد طاقچه شوند و کتاب مورد نظرشان را تهیه کنند. 

راه دیگر هم این است که ما به تعداد نفراتی که شما می‌خواهید، کد‌هایی تهیه کنیم. دوستانتان می‌توانند با وارد کردن این کدها در قسمت حساب کاربریشان، کیف پول طاقچه‌شان را شارژ کنند. 

اشتراک طاقچه بی‌نهایت

با استفاده از این امکان، شما می‌توانید حق عضویت کتابخانه برای دوستان و همکارانتان تهیه کنید و به جای خرید یک کتاب، برای آن‌‌ها حق عضویت استفاده از کتابخانه‌ی بی‌نهایت را برای مدت زمان مشخصی تهیه کنید. در این حالت شما مدت زمانی مشخص مثلا یک هفته، یک ماه، شش ماه یا… را انتخاب می‌کنید، سپس می‌گویید برای چند نفر می‌خواهید این اشتراک را تهیه کنید، ما هم کد‌هایی در اختیار شما قرار می‌دهیم که افراد با وارد کردن آن کد می‌توانند عضو طاقچه بی‌نهایت شوند. 

راه دیگر این است که شما بخشی از هزینه‌ی اشتراک طاقچه بی‌نهایت آن‌ها را تهیه کنید. در این حالت می‌توانید تعداد افراد را تعیین کنید، ما به همان تعداد کد تخفیف در خرید اشتراک  در اختیار شما قرار می‌دهیم. 

کارت هدیه 

ممکن است بخواهید با نام و لوگوی خودتان کارت‌های هدیه‌ای تهیه کنید. ما این امکان را داریم تا این کارت‌ها را برای شما تهیه کنیم. اعتبار کارت هم می‌تواند از جنس اعتبار کیف پول و یا اشتراک طاقچه بی‌نهایت باشد. 

برگزاری مسابقه‌های کتابخوانی

تا به حال نهادها و سازمان‌های مختلفی با هدف‌های گوناگون تصمیم گرفتند که یک مسابقه کتابخوانی برگزار کنند. به طور کلی مسابقه‌های کتابخوانی به دو صورت هستند: 

۱- مسابقه‌های کتابخوانی درون‌سازمانی

در این حالت شما می‌خواهید فقط اعضای سازمان و یا شرکت خودتان در این مسابقه شرکت کنند. برای این کار می‌توانید کتاب‌ها را با تخفیف و یا حتی به صورت رایگان در اختیار همکارانتان قرار دهید. هر دو حالت، مشابه همان بخش کد تخفیف است که پیش‌تر توضیح دادیم. یکی از نمونه‌های مسابقه‌های درون‌سازمانی در شرکت بوتان اتفاق افتاده که می‌توانید در انتهای یادداشت این مثال را بخوانید. 

۲- مسابقه‌های کتابخوانی عمومی

ممکن است بخواید از یک مسابقه کتابخوانی عمومی حمایت کنید. در این حالت هر کسی می‌تواند در این مسابقه شرکت کند. در این حالت شما می‌توانید در زمینه‌ی جایزه برنده مسابقه و یا هزینه‌ی کتاب‌ها سرمایه‌گذاری کنید. بقیه‌ی امور اجرایی مسابقه را هم می‌توانیم با مشورت شما انجام دهیم، مواردی نظیر طراحی سوالات مسابقه، اطلاع‌رسانی، پشتیبانی کاربران و قرعه‌کشی  و اعلام جوایز. مثالی از این نوع مسابقه کتابخوانی، مسابقه کتاب ماه است که در اردیبهشت ۹۹ با مشارکت سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران برگزار کردیم. ویدیو اعلام جوایز آن را در این لینک می‌توانید ببینید. 

نمونه‌هایی از همکاری طاقچه با شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف

طاقچه تا به حال با مراکز مختلفی همکاری کرده است. در این قسمت چند نمونه از این همکاری‌ها را مثال می‌زنیم تا شما بتوانید از کارهای آن‌ها ایده بگیرید. 

همکاری طاقچه و شرکت بوتان

شرکت بوتان چند سالی است که مسابقه‌های کتابخوانی داخلی برای کارکنانش برگزار می‌کند. بوتان برای رفاه حال کارمندان تعدادی کد شارژ کیف پول تهیه می‌کند و در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. با این کار حق انتخاب کارکنانش را بیشتر می‌کند. بعضی از کارمندان ممکن است نخواهند در مسابقه شرکت کنند، پس می‌توان از اعتبار طاقچه‌شان برای خرید کتاب دیگری استفاده کنند. اگر هم قصد شرکت در مسابقه را دارند، که با اعتبارشان کتاب مسابقه را تهیه می‌کنند. 

همکاری طاقچه با نهاد کتابخانه‌های کشور

در زمان شیوع ویروس کرونا، کتابخانه‌های عمومی هم مانند خیلی از مراکز تجمع دیگر بسته شدند. به همین دلیل مسئولین این نهاد تصمیم گرفتند اعضایشان از خدمات کتاب الکترونیکی طاقچه استفاده کنند. آن‌ها برای حدود ۱۲ هزار مشترکشان اشتراک یک ماهه طاقچه بی‌نهایت را تهیه کردند. نحوه اطلاع‌رسانی هم از طریق پیامک بود. 

همکاری طاقچه با سایت قاصدک۲۴

قاصدک ۲۴ یک سایت فروش بلیط است. همکاری طاقچه و قاصدک ۲۴ به این صورت است که وقتی کسی از این سایت بلیطی تهیه می‌کند، پیامکی برای او ارسال می‌شود و در آن پیامک یک کد تخفیف ۳۰درصدی به افراد هدیه داده می‌شود. 

برای همکاری با طاقچه چه کنیم؟

برای همکاری و به دست آوردن اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌کنیم با شماره تلفن 09364068226 تماس بگیرید و یا در تلگرام به آن پیام دهید تا در کنار هم بتوانیم بهترین شکل همکاری را پیدا کنیم.


Avatar

طاقچه


اشتراک گذاری یادداشت
0 0 رای
امتیاز مطلب
اشتراک
اطلاع از
guest
2 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
بازخورد داخلی
نمایش همه کامنت ها
فهیمه
فهیمه
5 ماه قبل

سلام من میخوام کتابخانه دانشگاه مون را الکترونیکی کنم راهکار چیست چه کار باید انجام بدم ؟میشه لطفا یک شماره بدید که بتونم صحبت کنم

یادداشت های مشابه