لوگو طاقچه
معرفی طاقچه بی‌نهایت و تغییرات آن نسبت به کتابخانه همگانی

طاقچه بی‌نهایت چیست؟ پاسخ به برخی پرسش‌های متداول

در 8 دقیقه بخوانید
29,672 بازدید

همه‌ی ما حداقل یک‌بار سر و کارمان به کتابخانه محله، مدرسه و یا دانشگاه خورده است. اگر عاشق کتاب و کتاب خواندن باشید، حتما شور و شوق بسیاری را در اولین برخورد با کتابخانه عمومی تجربه کردید. اینکه بتوانید یک عالم کتاب را برای مدتی محدود به امانت بگیرید و از خواندنش لذت ببرید. ایده طاقچه بی‌نهایت هم از چنین تجربه‌ای آمده است. پیشنهاد می‌کنیم اول تا انتهای یادداشت بخوانید، سپس دوباره سری به اینجا بزنید و اپلیکیشن طاقچه را نصب کنید و برای خودتان اشتراک طاقچه بی‌نهایت تهیه کنید.

طاقچه بی‌نهایت چیست؟

طاقچه بی‌نهایت چیزی شبیه کتابخانه عمومی است که در آن می‌توانید کتاب‌ها را برای مدت محدودی به ازای پرداخت حق عضویت قرض بگیرید. ولی همه‌ی این ماجرا به صورت مجازی اتفاق می‌افتد. بعد از تمام شدن زمان عضویت، کتاب‌ها را باید به کتابخانه برگردانید و به همین دلیل کتاب‌ها از کتابخانه‌ی شما حذف می‌شوند.. اگر بخواهید دوباره کتاب را بخوانید، یا می‌توانید از فروشگاه طاقچه آن را به صورت دائمی بخرید و یا اینکه دوباره عضویت کتابخانه‌تان را تمدید کنید.

در طاقچه بی‌نهایت چند کتاب وجود دارد؟

این امکان فقط برای بخشی از کتاب‌های الکترونیکی طاقچه فعال است. وقتی وارد قسمت طاقچه بی‌نهایت می‌شوید، تعداد کتاب‌های آن را در اولین باکس می‌توانید ببینید. به صورت پیوسته در حال اضافه کردن کتاب به این بخش هستیم. برای اینکه حق کپی‌رایت را رعایت کنیم تمام کتاب‌ها قبل از اضافه شدن با ناشر هماهنگ می‌شوند.
در حال حاضر کتاب‌های صوتی در این بخش قرار ندارند. در تلاش هستیم  که در آینده کتاب‌های صوتی را نیز به این بخش اضافه کنیم.

چند کتاب به صورت همزمان می‌توانم از طاقچه بی‌نهایت قرض بگیرم؟

شما وقتی حق عضویت را پرداخت می‌کنید به صورت نامحدود به همه کتاب‌های بخش طاقچه بی‌نهایت دسترسی دارید. مانند وقتی که وارد بخش کتاب‌ها در کتابخانه عمومی می‌شوید. می‌توانید همه کتاب‌ها را ورق بزنید و بخوانید. اما فقط تعداد محدودی را می‌توانید به خانه ببرید.

دلیل کتابخانه‌های عمومی برای سقف امانت دادن این است که موجودی کتاب‌هایشان از حدی کمتر نشود و بتوانند به همه اعضایشان خدمات‌رسانی کنند. اما در طاقچه قضیه فرق می‌کند.

برعکس کتابخانه‌های عمومی که در آن با هر بار به امانت دادن کتاب‌ها سودی به ناشر کتاب و نویسنده آن نمی‌رسد، در طاقچه بخشی از هزینه‌ای که به عنوان اشتراک می‌پردازید، به ناشر پرداخت می‌شود. به این صورت که بسته به این که چه مدتی کتاب در وضعیت در حال مطالعه شما قرار دارد، درصد مشخصی از اشتراک شما به ناشر پرداخت می‌شود.

برای همین ما نیاز داریم درک دقیقی از اینکه چه میزان کتاب واقعا استفاده شده داشته باشیم تا با ناشر تسویه حساب دقیق‌تری داشته باشیم. به همین دلیل قوانین زیر را برقرار کردیم تا بتوانیم  قانون کپی‌رایت را رعایت کنیم:

  • هر کاربر فقط یک کتاب را به صورت آفلاین (بدون دسترسی به اینترنت) می‌تواند داشته باشد.
  • به صورت همزمان فقط یک کتاب در وضعیت در حال خواندن قرار می‌گیرد و با برداشتن کتاب جدیدی از طاقچه بی‌نهایت، فایل کتاب قبلی از دستگاه شما حذف می شود و کتاب جدید در وضعیت در حال خواندن قرار می‌گیرد.
  • یک کاربر در هر ۲۴ ساعت تا ۳۰ جلد کتاب را می‌تواند دانلود کند و ببیند.

آیا کتاب صوتی در طاقچه بی‌نهایت وجود دارد؟

پاسخ سرراست این سوال این است که خیر. هنوز کتاب‌های صوتی وارد قسمت طاقچه بی‌نهایت نشده‌اند. اما تلاش می‌کنیم که در آینده برای کتاب‌های صوتی هم فکری کنیم.

از کجا بفهمم کتاب مورد علاقه‌ام در طاقچه بی‌نهایت وجود دارد؟

برای این کار دو راه وجود دارد. اول اینکه وارد قسمت طاقچه بی‌نهایت شوید و در میان قفسه‌هایش دنبال کتاب و یا کتاب‌های مورد علاقه‌تان بگردید و برآورد کنید که آیا خرید اشتراک به نفعتان هست یا نه. دو اینکه اسم کتاب را در بخش جستجو بنویسید و وارد صفحه جزئیات معرفی کتاب شوید. اگر گزینه دریافت از طاقچه بی‌نهایت فعال بود، یعنی کتاب در طاقچه بی‌نهایت وجود دارد. در غیر این صورت کتاب در بی‌نهایت وجود ندارد و تنها با خرید کتاب می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

تفاوت خرید کتاب با خرید اشتراک طاقچه بی نهایت چیست؟

وقتی کتابی را به صورت مجزا می‌خرید، کتاب همیشه در کتابخانه‌تان قرار دارد. اما زمانی که اشتراک طاقچه بی‌نهایت را می‌خرید، پس از پایان مدت زمان عضویت شما، کتاب از دسترستان خارج می‌شود و دیگر نمی‌توانید کتاب را بخوانید.

تفاوت طاقچه بی‌نهایت و کتابخانه همگانی چیست؟

اگر از دوستان قدیمی طاقچه هستید، حتما می دانید که ۵ اسفند ۱۳۹۸ برای طاقچه روز بزرگی بود. روزی بود که سایت و اپلیکیشن طاقچه تغییرات بزرگی کرد. در این روز «کتابخانه همگانی» به «طاقچه بی‌نهایت» تغییر نام پیدا کرد. علتش هم این است که نام آن کژتابی داشت و باعث به وجود آمدن پرسش‌های بسیاری شد. پس پاسخ اصلی این سوال این است که تفاوتی با هم ندارند.

کتابخانه همگانی در نسخه‌ی جدید چه تغییراتی کرده است؟

مهم‌ترین تغییر کتابخانه‌ی همگانی در نسخه‌ی جدید، تغییر نام آن به « طاقچه بی‌نهایت» بود. دلیلش هم ساده است. ما بارها در قسمت بازخوردهای اپلیکیشن و نظرات در شبکه‌های اجتماعی با این موضوع مواجه می‌شدیم که دوستانمان برداشت اشتباهی از این عنوان دارند. ما دنبال نامی بودیم که در نگاه اول تعداد زیاد کتاب‌های این بخش را القا کند و در مرحله‌ی بعدی دوستانمان بدون برداشت اولیه‌ی ذهنی ترغیب شوند تا بخش معرفی این طرح را بخوانند و با آن آشنا شوند. از طرفی این نام با کتابخانه‌های عمومی فیزیکی که در سطح شهر وجود دارد، مشابهت داشت. ما به دنبال نامی بودیم که دوستمانمان دقیقا حس کنند این بخشی جدا از طاقچه نیست. برای همین عنوان «طاقچه بی‌نهایت» را انتخاب کردیم.

تغییر هویت بصری

ظاهر این بخش هم مثل بقیه‌ی بخش‌های نسخه‌ی جدید اپلیکیشن طاقچه تغییر کرده است. استفاده از پالت رنگی جدید، طراحی جلد کتاب‌ها به صورتی که حس کتاب را بیشتر القا کند، تنوع امکانات چیدن ویترین و اضافه شدن دسته‌بندی کتاب‌ها با ظاهری جدید به صفحه‌ی اصلی «طاقچه بی‌نهایت» از عمده‌ی تغییرهایی است که در این نسخه ایجاد کردیم.

همچنین به دلیل اینکه این طرح فقط در طاقچه وجود دارد، بخش زیادی از کسانی که به تازگی با کتاب الکترونیکی آشنا شده‌اند، با آن ممکن است آشنایی نداشته باشند. برای همین سعی کردیم در همان ویترین طاقچه بی‌نهایت در قالب چند جمله توضیح دهیم طاقچه بی‌نهایت چیست.

چگونه در طاقچه بی‌نهایت عضو شویم؟

در تصویر زیر مراحل عضویت در طاقچه بی‌نهایت را توضیح دادیم.

طاقچه بی نهایت چیست
مراحل عضویت در طاقچه بی‌نهایت
برای شروع چه کتاب‌هایی را می‌توانیم در طاقچه بی‌نهایت بخوانیم؟

در طاقچه بی‌نهایت کتاب‌های زیادی وجود دارد و ما هم در تلاش هستیم تا با همکاری نشرهای مختلف کتاب‌های بیشتری به این بخش اضافه کنیم. اگر از تازه واردهای این بخش هستید پیشنهاد می‌کنیم ادامه‌ی این یادداشت را بخوانید و با این کتاب‌ها به دنیای بی‌نهایت طاقچه وارد شوید.

پرورش خلاقیت با «صید ماهی بزرگ»

دیوید لینچ کارگردان مشهور آمریکایی است که استاد ساختن فیلم‌های نمادین و با صحنه‌های سورئالیستی است. صحنه‌هایی رویاگونه که مرز میان واقعیت و رویا در آن‌ها برداشته می‌شود. تقریبا هیچ کدام از فیلم‌های لینچ جزو فیلم‌های معروف و پرفروش نیست. اما این موضوع چیزی از نبوغ و ارزش فیلم‌های او کم نمی‌کند. او برنده نخل طلای جشنواره کن است و روزنامه‌ی گاردین در سال ۲۰۰۳ او را به عنوانی یکی از بزرگترین فیلم‌سازهای زنده‌ی دنیا برگزید.

دیوید لینچ در کتاب «صید ماهی بزرگ» برای اولین بار از سبک شخصی‌اش برای پرورش خلاقیت گفته است. اینکه چطور با کمک مراقبه توانسته سی سال صحنه‌هایی خلاقانه روی پرده‌ی نقره‌ای سینما خلق کند. دیوید لینچ باور دارد ایده‌ها مانند ماهی هستند. اگر در سطح آب باشید نهایتا می‌توانید ماهی‌های کوچک و معمولی را شکار کنید. اما ماهی‌های بزرگ و خاص در عمق آب هستند. برای همین باید عمیق شوید.

نسخه‌ی چاپی این کتاب ۱۸۹ صفحه است. با توجه به سبک نگارش کتاب و نکات بسیاری که در بخش‌های مختلف آن توضیح داده شده، می‌توانید با داشتن برنامه‌ی منظم مطالعه روزانه، در یک ماه این کتاب را بخوانید. البته فراموش نکنید که دفترچه یادداشتی کنار خود داشته باشید و خلاصه‌ای از این کتاب برای خودتان تهیه کنید.

شکستن حد و مرزهای ذهن با «حافظه نامحدود»

برای چند ثانیه چشمانتان را ببندید و تصور کنید که همه‌ی آنچه که در حال یادگیری آن هستید، به سرعت در ذهنتان ثبت می‌شود و هر کس سوالی از شما می‌پرسد، به سرعت می‌توانید پاسخش را بر اساس دانشتان بدهید. اگر ذهنتان چنین توانایی منحصر به فردی داشته باشد، می‌توانید مسیر پیشرفت شغلی و تحصیلی را با سرعت طی کنید. اما همه‌ی ما می‌دانیم که فراموش‌کاری جزیی از فرایند یادگیری است.

با این‌حال راه‌های بسیاری برای تقویت حافظه وجود دارد. کوین هورسلی بیش از ۲۵ سال در زمینه‌ی توانایی‌های ذهن و حافظه تحقیق کرده و حالا نتایج تحقیقاتش را در کتاب حافظه نامحدود با زبانی ساده در اختیار همه قرار داده است. کوین هورسلی کتاب حافظه نامحدود را در ۱۶ فصل نوشته است و در هر فصل راهکارهایی برای شکستن حد و مرز حافظه به ما گفته است.

نسخه‌ی چاپی کتاب حافظه نامحدود ۱۶۰ صفحه است. با توجه به زبان ساده و روانی که دارد می‌توانید با داشتن برنامه‌ی منظم روزانه در کمتر از یک ماه این کتاب را بخوانید. البته خواندن این کتاب کافی نیست. پیشنهاد می‌کنیم نکته‌های این کتار را در قالب چک‌لیستی برای خودتان بنویسید و در اتاق یا میز کارتان قرار دهید تا همیشه این تمرین‌های ذهنی را انجام دهید. داشتن حافظه‌ای نامحدود نیاز به تمرینی همیشگی و مستمر دارد.

«مرشد و مارگاریتا»، داستانی که بعد از مرگ نویسنده‌اش منتشر شد

میخائیل بولگاکف نویسنده‌ی روس از سال ۱۹۲۸ شروع به نوشتن کتابی کرد به نام مرشد و مارگاریتا. اولین نسخه‌ای را که از این کتاب نوشت با دستان خودش آتش زد. چرا که شرایط خفقان‌آور و جو ناامید کننده شوروی در آن دوران روح او را به تهلیل برده بود. در سال ۱۹۳۱ میخائیل بولگاکف دوباره نوشتن مرشد و مارگاریتا را شروع کرد. چهار سال بعد پیش‌نویس اولیه آن آماده شد. پیش‌نویس‌های بعدی را با همراهی همسرش نوشت. اما در سال ۱۹۴۰ قبل از اینکه کتابش را بر روی پیشخان کتابفروشی‌ها ببیند، به خاطر بیماری از دنیا رفت.

همسرش در سال ۱۹۴۱ مرشد و مارگاریتا را به پایان رساند.  اما در زمان استالین اجازه‌ی انتشار آن را پیدا نکرد. بعد از آن هم با سانسور جدی و با تیراژ محدود منتشر شد. ولی به محض انتشار، یک شبه، همه‌ی نسخه‌های آن به فروش رسید.

مرشد و مارگاریتا روایتی از سه داستان موازی است. سفر شیطان به مسکو، داستان پونتیوس پیلاطس و به صلیب کشیده شدن مسیح و داستان عشق مرشد و مارگاریتا. این کتاب با سبک رئالیسم جادویی نوشته شده و اتفاق‌های درون آن همگی نمادین هستند.

این رمان چندان رمان ساده‌خوانی نیست. برای همین اگر به تازگی کتابخوانی را شروع کردید، بهتر است کمی بیشتر درباره‌ی این کتاب تحقیق کنید. با این حال آنقدر جذاب هست که زمان بیشتری بگذارید و کتاب را بخوانید. نسخه‌ی چاپی این کتاب ۴۴۳ صفحه است. با توجه به حالت نمادین و سورئال داستان و ارزش ادبی آن، بهتر است بین یک تا دو ماه برای خواندنش وقت بگذارید. البته اگر کتابخوان حرفه‌ای هستید، در کمتر از این مدت هم می‌توانید خواندن این کتاب را به پایان برسانید.

«سگ‌سالی»، روایت مردی که ۲۴ سال خود را حبس می‌کند

بلقیس سلیمانی نویسنده زن ایرانی است که تاب ه حال چندین کتاب را نوشته و برنده‌ی جایزه‌های ادبی مختلفی شده است. در کتاب سگ‌سالی، بلقیس سلیمانی ماجرای مردی از اعضای دون‌پایه گروهک مجاهدین را در کتاب سگ سالی روایت می‌کند که توانسته پس از حوادث سال ۱۳۶۰ و دستگیری هم‌گروهی‌هایش، از دست نیروهای امنیتی حکومتی بگریزد و حالا به شهر خودش گوران آمده است. او ۲۴ سال از ترس دستگیری خودش را در طویله حبس می‌کند. قلندر در این سال‌ها خاطراتش را مرور می‌کند و ما هم با او همراه می‌شویم تا با بخشی از تاریخ معاصر کشورمان در قالب داستان آشنا شویم.

سگ سالی از جمله کتاب‌های راحت‌خوان و کم حجم است. برای همین می‌توانید در کمتر از یک ماه این کتاب را بخوانید و دنیای قلندر را تجربه کنید.

«خودآموز فلسفه»، برای آن‌هایی که می‌خواهند فلسفه را شروع کنند.

مل تامپسون فیلسوف معاصر انگلیسی است که کتاب‌های بسیاری با موضوع فلسفه نوشته است. خودآموز فلسفه کتابی است که نویسنده در ۷ فصل نوشته. این کتاب همانطور که از نامش پیداست، قرار است به کسانی کمک کند که می‌خواهند به صورت خودآموز فلسفه را یاد بگیرند. اما بر عکس بسیاری از کتاب‌ها که اندیشه فلیسوف‌های بزرگ را به صورت خلاصه و تقلیل یافته بیان می‌کنند، این کتاب بر پرسش‌ها و مفاهیم اصلی تمرکز می‌کند.

فصل اول این کتاب درباره معرفت‌شناسی است. در این فصل کسانی که نمی‌دانند معرفت‌شناسی چیست و یا آشنایی کمی با آن دارند، با این مفهوم آشنا می‌شوند. فصل دوم درباره فلسفه‌ی دین است. در این بخش به استدلال‌های رد یا قبول خدا اشاره می‌شود. فصل سوم درباره فلسفه ذهن است. نظریه‌هایی مانند هوش مصنوعی، ماتریالیسم و ایده‌الیسم در این فصل به صورت خلاصه آورده می‌شود. فصل چهارم این کتاب درباره فلسفه علم است. این فصل به مباحثی نظیر علم، مسائل علمی و دانشمندان می‌پردازد. فلسفه اخلاق موضوع فصل بعدی این کتاب است. سه بحث جدی در فلسفه اخلاق یعنی فایده‌گرایی، فضیلت‌گرایی و اخلاق کانتی در این فصل بررسی شده است. فصل ششم درباره فلسفه سیاسی است. مفاهیمی مانند قرارداد اجتماعی، اراده عمومی و عدالت در این فصل بررسی شده است. فصل آخر این کتاب درباره مفاهیم و نظریات روز فلسفه جهان است. موضوعاتی نظیر اگزیستانسیالیسم و پدیدارشناسی در این فصل بررسی می‌شوند.

با وجود اینکه این کتاب ۲۶۷ صفحه دارد، مطالب مهم و ارزشمند آن باعث می‌شود که با این کتاب بیش از ۱ ماه نیاز باشد همراه شویم. البته بسته به اینکه چقدر از مبانی و مفاهیم فلسفه سر در بیاورید، این زمان تغییر می‌کند. اگر اهل خواندن کتاب‌های فلسفی باشید، کمتر از یک ماه و اگر به تازگی این حوزه را شروع کرده‌اید، حتی ممکن است دو ماه درگیر این کتاب باشید.

 


Avatar

طاقچه


اشتراک گذاری یادداشت
1 1 رای
امتیاز مطلب
اشتراک
اطلاع از
guest
116 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
بازخورد داخلی
نمایش همه کامنت ها
احسان منظری
احسان منظری
1 سال قبل

سلام. روزتون بخیر. بخش طاقچه بی نهایت فوق العاده زیباست. امکانش هست دو تا کتاب (باشگاه مغز) و (مغز من در گذر زمان) رو به بخش طاقچه بی نهایت اضافه کنید؟ خیلی ممنون برای همه زحماتی که برای اپلیکیشن و سایت و … میکشید. ❤

فرزانه السادات
فرزانه السادات
1 سال قبل

سلام و خدا قوت به همه دوستان طاقچه. من امروز بعد مدت‌ها به طاقچه سر زدم و گردونه رو چرخوندم و ۳ روز عضویت بی نهایت جایزه گرفتم.
چندتا کتاب از طاقچه بی‌نهایت گرفتم. فقط چندتا سوال، اول اینکه مدت زمانی که کتاب‌ها توی کتابخونه خودمون می‌مونه و فرصت خوندنشون رو داریم چند روزه؟! دوم اینکه بعد از اینکه عضویت بی نهایت مون تموم شد کتابا از کتابخونمون حذف میشه؟!

یکتا
یکتا
1 سال قبل

سلام ممنون از اپلیکیشن خوبتون
یه سوال داشتم که اگه میشه پاسخ بدین من اپلیکیشن طاقچه رو نصب کردم ولی نمیدونم چطوری باید گردونه ی شانس رو امتحان کنم اگه میشه راهنمایی کنید که گردونه ی شانس در کدوم بخش هستش ممنون

محراب
محراب
1 سال قبل

طاقچه طلایی شامل کتاب های صوتی هم میشه

گلبهار
گلبهار
11 ماه قبل

سلام من تو گردونه برنده سه روز طاقچه بی نهایت شدم. از طرفی برای استفاده از تخفیف پنجاه درصدی میخواستم یک ماه بی نهایت بخرم. سوالم اینه که اگه همین امروز بی هایت بخرم تکلیف اون سه روزی که برنده شدم چی میشه آیا یک ماهم بعد از این سه روز فعال میشه یا سه روزم از بین میره؟

بزرگمهر
بزرگمهر
1 سال قبل

به نظر من کار بزرگی کردید. کاش کاری کنید که برای دانش‌آموزان تخفیف قائل بشید. یا مثلا یک ماه رایگان عضویت بدید که تشویق بشن.
به خصوص در مورد دانش‌آموزان مناطق محروم به نظرم خیلی خوبه اگر تسهیلاتی قائل بشید.
به هرحال کارتون زیبا بوده. چیزیه که من سال‌هاست رویاش رو دارم. کاش کتابخونه‌های عمومی هم چنین فکری بکنند. ممنون از زحماتتون

بهاره
بهاره
1 سال قبل

سلام
لطفا کتاب ریز عادتها رو به بخش طاقچه بینهایت اضافه کنید.
باتشکر فراوان

هستی
هستی
1 سال قبل

یه پیشنهادی برای فوق العاده شدن طاقچه داشتم که نمیدونم امکان عملی شدنش هست یانه.امکان داره طاقچه مث گیسوم،یه بخش داشته باشه واسه سفارش کتاب چاپی؟با هزینه پست کم؟?

مریم
مریم
1 سال قبل

سلام طاقچه عزیز امکانش هست کتاب زندگی ۳.۰ رو هم تو طاقچه بی نهایت قرار بدین?

محدثه سیاسر
محدثه سیاسر
1 سال قبل

سلام من کتاب سیگار شکلاتی رو به قیمت ۱۲۵۰۰ گرفتم بعد از انجام عملیات بانکی زده بود میخواهید از عملیات خارج بشین منم بله رو زدم و دانلود کتاب برا من انجام نشد و تو اپلیکیشن هم قسمت کتاب های من کتاب رو نیاورده من مستقیما از اپ کتاب رو گرفتم و برا من نیاورده الان من چکار کنم؟

فاطمه
فاطمه
1 سال قبل

سلام
می خواستم بدونم بعد از پایان مدت عضویت در طاقچه بینهایت آیا امکان استفاده دوباره از کتابی که دریافت کردم وجود داره ؟ و اینکه اگر کتاب های خوب نشر علی هم در طاقچه وجود داشت بسیار عالی میشد .
ممنون از شما

پریا
پریا
1 سال قبل

سلام. وقتتون بخیر. تو طاقچه بینهایت وقتی یه مطلب رو هایلایت کنیم و روش یادداشت بنویسیم برای دیگران هم نمایش داده میشه؟؟

لیا
لیا
1 سال قبل

سلام لطفا در صورت امکان این کتابها را در بی نهایت قرار دهید.
قلب نارنجی فرشته
آن مادران این دختران
خون خورده
خون مردگی
کسی خانه نیست

احسان
احسان
1 سال قبل

میشه بفرمایید برای یادداشتها و هایلایت هایی که برای کتابهایی که در طاقچه بی نهایت مطالعه کردیم گذاشتیم چه اتفاقی میفته؟

یاسمن
یاسمن
1 سال قبل

سلام. لطفا کتاب های نشر پرتقال و هوپا رو به طاقچه بی نهایت اضافه کنید. مثل کتاب کاراگاه سیتو . بخش نوجوان تعداد رمان های جذاب خیلی کمی داره. ممنون

زیبا
زیبا
1 سال قبل

یا گردونه رو اصلاح کنید یا طاقچه بی‌نهایت رو. گردونه ۴۰ درصد تخفیف اشتراک شش ماهانه میده اما عملا امکان خرید اشتراک شش ماهه وجود نداره.

Zzzz
Zzzz
1 سال قبل

یکی از گزینه‌های گردونه تخفیف اشتراک شش‌ماهه کتابخانه بی‌نهایته، اما اصلا در صفحه خرید اشتراک شش‌ماهه وجود نداره.

محمد ملکی
محمد ملکی
1 سال قبل

سلام. چرا محدودیت های طاقچه بینهایتو ننوشتین؟ آدم بدونه چن تا کتابو طی چه مدت میشه دانلود کرد؟

مهدی شفایی
مهدی شفایی
1 سال قبل

سلام
خب قبلا تا 14 کتاب می توانستم دانلود کنم و به صورت همزمان در حالت آفلاین بخوانم
الان هر دفعه کتابی که می خوانم با دانلود کتاب جدید حذف میشه و دوباره برم کتاب قبلی رو باید دانلود کنم که باز کتاب جدید از بین میره
بنده برای اینکه 14 کتاب همزمان می تونستم بخرم و بخوانم اشتراک سالانه خریدم ولی الان تغییر کرده!
لطفا رسیدگی کنید

پریسا
پریسا
1 سال قبل

کتاب ها بعد از پایان عضویت توی کتابخونه شخصی ما می مونن یا حذف میشن؟

محمد مهدی
محمد مهدی
3 ماه قبل

ببخشید من کد اشتراک دارم اما نمی توانم اشتراک رایگان دریافت کنم

زهرا
زهرا
1 سال قبل

سلام. من خیلی زود نیاز دارم این کتابها رو بخونم. اگه میشه به قسمت طاقچه بی نهایت اضافه کنید ممنون
شش ستون عزت نفس
قدرت خودباوری
قهرمان عزت نفس
راهکار و اصول افزایش عزت نفس
اعتماد به نفس
نیروی اعتماد به نفس
جرات داشته باش
بانوی تاثیر گذار
شجاع باش دختر
🙂 🙂 🙂

شیدا
شیدا
1 سال قبل

سلام من خیلی بی نهایت توی این روزها نیاز دارم این کتاب ها را بخوانم لطفا بزارید
روان درمانی اگزیستانسیال
نیمه وجود تاریک من
چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
مباحث روانشناسی و خودشناسی هم یزارید ممنونم

رضا
1 سال قبل

سلام، ممنون از زحمات شما
لطفاً کتاب های صوتی را هم در طاقچه بینهایت قرار بدین و یا اگر موجود است، دسته بندی با عنوان کتاب های صوتی در طاقچه بینهایت ایجاد بشه

صائب سالاری
صائب سالاری
1 سال قبل

سلام. من میخوام عضویت شش ماهه طاقچه رو خریداری کنم، اعتبار کافه بازار هم دارم اما مرحله آخر مشکل پیش مییاد البته برای این اشتراک(شش ماه) و با خطا رو به رو میشه(invalid for cafebazar) پیشتیبانی کافه بازار هم تماس گرفتم،بررسی کرد گفت مشکل از سمت ما نیست. با توجه به اینکه در قسمت گردونه شانس و ۴۰٪ تخفیف خرید طاقچه بینهایت رو دارم-فرصت پرداخت اونم برای سه روز- لطفا پیگیری کنید مشکل چیه؟

حکیمه
حکیمه
1 سال قبل

سلام
آیا کتاب های صوتی هم در طاقچه بینهایت رایگان هستند؟

میلاد
میلاد
1 سال قبل

سلام من چنتا کتاب گرفتم از بینهایت ولی الان میگه تو ۲۴ ساعت گذشته ۳۰ کتاب دریافت کردید دگ مجاز به داشتن کتاب جدید نیستید. میشه این بخش و توضیح بدید بعد من کی میتونم دوباره کتاب بگیرم؟

میلاد
میلاد
1 سال قبل

خیلی ام دلپذیر⁦♥️⁩

مریم
مریم
1 سال قبل

سلام خسته نباشید من سه روز بی نهایت تو گردونه برنده شدم ولی متاسفانه کتاب ها رو کامل برام نمیاره همش میگه هزینه رو پردخت کنید

محمد. ق
محمد. ق
1 سال قبل

سلام. لطفا ترجمه «تفسیر شریف صافی» تألیف «ملا فیض کاشانی» که با همکاری جمعی از فضلای دوره عالی مرکز تخصصی تفسیر و علوم قرآن زیر نظر «عبدالرحیم عقیقی بخشایشی» می باشد را در طاقچه قرار دهید. موسسه انتشاراتی نوید اسلام

صبا
صبا
1 سال قبل

سلام. خسته نباشید
لطفاً کتاب دروغگویی روی مبل رو به طاقچه بینهایت اضافه کنید. ممنون

امید
امید
1 سال قبل

سلام کتابراه عالی هستی
من سه روز طاقچه بی نهایت از گردونه برنده شدم
فقط اینکه چرا نمیشه چندتا کتاب رو همزمان گرفت
باید یکی شو بخونیم و بعد یکی دیگه رو بگیریم؟
چون من دومین کتابی رو که گرفتم اولی حذف شد

دریا
دریا
1 سال قبل

سلام ببخشید من باز متوجه نشدم.اگر لضو طاقچه بینهایت باشم کتابا برام رایگان میشن؟یا بزم حق ناشر وجود داره؟
چون هزینه یبار داده شده برای عضویت ممنون میشم پاسخ بدید

ایرن
ایرن
1 سال قبل

سلام.
ممنون از طاقچه بی نهایت.
لطفا در صورت امکان کتاب خونخواهی خانم الهام فلاح رو در بی نهایت قرار بدید.
سپاس

محمد
محمد
1 سال قبل

سلام من از یه سایتی کد تخفیف 30 درصدی اشتراک سه ماهه طاقچه بینهایت رو پیدا کردم میخواستم بدونم آیا از لحاظ شرعی شما موافق به استفاده از اون کد هستید؟

Mahdie
Mahdie
1 سال قبل

سلام من کتاب قصه دلبری رو هزینه شو پرداخت کردم ولی بعد که برای تکمیل فرآیند خرید رفتم صفه باز نشد زد بازگشت به صفحه اصلی،حالا میشه بگید باید چیکارکنم؟
من هزینشم پرداخت کردم