هورمزد

معرفی نشر هورمزد

نشر هورمزد به صورت تخصصی در زمینه موفقیت، توسعه فردی و بهبود و توسعه کسب و کار فعالیت می‌کند. یکی از ویژگی‌های مثبت و اصلی این نشر، انتخاب کتاب‌های دقیق است. در واقع تحریریه‌ی این نشر به دقت، بهترین کتاب‌های این حوزه‌ها را در سطح جهان پیدا می‌کنند و در اختیار مترجمان زبده نشر قرار می‌دهند. از این رو می‌توانید مطمئن باشید که همه‌ی کتاب‌های این نشر ارزش خواندن را درند. 
نکته دیگر درباره‌ی نشر هورمزد این است که درباره‌ی کتاب‌هایش در وبلاگ نشر مطالب جامع و مفیدی منتشر می‌کند. چنین رویکردی به خواننده کمک می‌کند دقیق‌تر انتخاب کند و مناسب‌ترین کتاب را برای خود تهیه کند. 
اما در میان کتاب‌های این نشر می‌توان توصیه کرد که کتاب « ۷ عادت مردمان موثر » را از دست ندهید. در این کتاب استفان کاوی ۷ عادتی که می‌توان به کمک آن‌ها زندگی شخصی و اجتماعی بهتری داشت، معرفی می‌کند. مهم‌ترین نکته درباره‌ی این کتاب ارجاعاتی است که به کتاب‌های دیگر دارد. در واقع با خواندن این کتاب می‌توانید سیر مطالعاتی خود را هم تعیین کنید و در ادامه کتاب‌های خوبی در این زمینه بخوانید. 
کتاب دیگری که پیشنهاد می‌کنیم از این نشر بخوانید، کتاب « تاثیر » است. حتما متوجه شدید که بعضی‌ها در روند مذاکره و صحبت کردن قدرتی جادویی دارند. انگار کنترل ذهن طرف مقابل را در دست دارند و هر چه می‌گویند، او انجام می‌دهد. این‌ها از قدرت «تاثیر» استفاده می‌کنند. به کمک کتاب «تاثیر» شما هم می‌توانید این مهارت را کسب کنید و فرد تاثیرگذاری شوید. 

برای دانلود کتاب‌های الکترونیکی نشر هورمزد کافی است وارد صفحه هر کتابی شوید و گزینه‌ی خرید کتاب را انتخاب کنید. پس از انجام مراحل پرداخت، می‌توانید کتابتان را در قسمت کتاب‌های من سایت و اپلیکیشن طاقچه پیدا کنید. اگر در هر کدام از مراحل خرید و مطالعه کتاب به مشکلی برخوردید، لطفا با پشتیبانی طاقچه تماس بگیرید تا در کنار هم مشکل را حل کنیم. 

down