انتشارات بین‌المللی الهدی

مؤسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین‌المللی الهدی در سال ۱۳۶۳ به عنوان یک ناشر بین‌المللی با هدف گسترش همکاری‌های بین‌المللی بین جمهوری اسلامی ایران و سایر کشورهای جهان در عرصه کتاب و سایر محصولات فرهنگی تأسیس و فعالیت خود را در نقاط مختلف جهان گسترش داد. این مؤسسه اکنون دارای ۵ نمایندگی رسمی در کشورهای افغانستان (کابل)، قرقیزستان (بیشکک)، ترکمنستان (عشق آباد)، عراق (نجف اشرف) وتاجیکستان (دوشنبه) است. نمایندگی دیگر این مؤسسه در شهر مقدس قم و دفتر مرکزی آن در شهر تهران واقع شده است.


اهم فعالیت‌های موسسه بین المللی الهدی به شرح زیر است:


ـ ترجمه، تالیف و نشر آثار اندیشمندان، مفاخر و شخصیت¬های دینی، علمی و فرهنگی.


ـ توزیع آثار مکتوب و سایر محصولات فرهنگی از طریق نمایندگی‌ها، شعب و نیز نمایندگی‌های فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور.


ـ همکاری با ناشران خارجی از طریق آژانس ادبی نوروز با مشارکت و عضویت ۱۹ ناشر ایرانی در گروه ناشران و ایجاد تبادلات کپی رایت میان این ناشران و ناشران خارجی.


ـ اعطای نمایندگی‌های توزیع و فروش به ناشران، موسسات فرهنگی و اشخاص حقیقی و حقوقی.


ـ حضور در نمایشگاه‌های تخصصی و بین‌المللی کتاب در سراسر دنیا.


ـ ارائه خدمات نشر به مؤلفان، مترجمان و ناشران داخلی و خارجی.


ـ پذیرش سفارش‌های بین‌المللی برای تأمین کتب و اقلام فرهنگی.


ـ برگزاری نشست‌های عصر فرهنگ ملل با همکاری خانه هنرمندان ایران.


همچنین مؤسسه بین المللی الهدی از ابتدا تاکنون توانسته به عنوان نماینده ی جمهوری اسلامی ایران در اکثر نمایشگاه‌های بین‌المللی کتاب شرکت کند که در همین راستا از سال ۱۳۸۵ تاکنون به صورت مستقیم در بیش از ۱۳۲ نمایشگاه بین المللی کتاب در کشورهایی همچون: روسیه، چین، لبنان، هند، برونئی، آلمان، کرواسی، سوئد، بلاروس، اسپانیا، زیمباوه، کنیا، اتیوپی، لیبی، بولیوی، بوگوتا، ترکیه و... حضور داشته است.


شایان ذکر است، آثار مؤسسه بین المللی الهدی و یا ناشران دیگر که برای حضور در نمایشگاه‌های بین المللی به این مؤسسه سپرده می‌شوند، با موضوعاتی پیرامون تاریخ، هنر، آموزش زبان فارسی، فلسفه، ادبیات و اندیشه‌های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری با توجه به زبان منطقه در نمایشگاه‌های بین المللی ارائه می‌شوند.


سایت گروه انتشاراتی بین‌المللی الهدی
down
داغ‌ترین‌ها
مشاهده همه
تازه‌ها
مشاهده همه
پرفروش‌ها
مشاهده همه
علوم سیاسی و روابط بین‌الملل
مشاهده همه