مرور سریع بر دارو در روان پزشکی ۲

دانلود و خرید کتاب مرور سریع بر دارو در روان پزشکی ۲

همراه با سوالات سال‌های گذشته با پاسخ تشریحی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مرور سریع بر دارو در روان پزشکی ۲  نوشته  غزاله شیخانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مرور سریع بر دارو در روان پزشکی ۲

کتاب مرور سریع بر دارو در روان پزشکی ۲ نوشته غزاله شیخانی، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته روان‌پزشکی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب مرور سریع بر دارو در روان پزشکی ۲

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب مرور سریع بر دارو در روان پزشکی ۲ با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب مرور سریع بر دارو در روان پزشکی ۲ مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب مرور سریع بر دارو در روان پزشکی ۲ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب مرور سریع بر دارو در روان پزشکی ۲ برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۷۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۷۱-۷
تعداد صفحات۳۲۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۷۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۷۱-۷