با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پدافند غیرعامل الکترونیکی سامانه های‌ راداری‌ در‌ برابر‌ تهدیدهای حساسه های اطلاعـات‌ الکترونیکی

دانلود و خرید کتاب پدافند غیرعامل الکترونیکی سامانه های‌ راداری‌ در‌ برابر‌ تهدیدهای حساسه های اطلاعـات‌ الکترونیکی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پدافند غیرعامل الکترونیکی سامانه های‌ راداری‌ در‌ برابر‌ تهدیدهای حساسه های اطلاعـات‌ الکترونیکی  نوشته  محمد سپهری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پدافند غیرعامل الکترونیکی سامانه های‌ راداری‌ در‌ برابر‌ تهدیدهای حساسه های اطلاعـات‌ الکترونیکی

کتاب پدافند غیرعامل الکترونیکی سامانه های‌ راداری‌ در‌ برابر‌ تهدیدهای حساسه های اطلاعـات‌ الکترونیکی نوشته محمد سپهری از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه و پژوهشگاه دفاع ملی است.

سامانه‌های راداری از تجهیزات حیاتی و حساس سامانه‌های فرماندهی و کنترل است که عملیات هدایت، رهگیری و شناسایی کلیه پرنده‌های با سرنشین و بدون سرنشین را در قلمرو هوایی، زمینی و دریایی، در شبکه یکپارچگی دفاعی کشور برعهده دارند.

اين دانشگاه و پژوهشگاه از مراکز علمی کلیدی و حساس در عرصه مسائل راهبردی اسـت که از بدو تشکیل و راه‌اندازی آن، پـس از پیـروزی انقلاب اسلامی، در صحنه آموزش مسائل دفاعی- امنیتی و متناسـب بـا اهـداف جمهـوری اسلامی در سطوح مديران عالی کشوری و لشکری پیش‌قدم بوده است. این پژوهشگاه وظیفـه اصلی خـود را آموزش فرماندهان و مديران عالی‌رتبه کشور قرار داده است.

در همین راستا بیشتر کتاب‌های منتشر شده در مرکز انتشارات راهبردی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی در سه حوزه مدیریت راهبردی، دفاع ملی و امنیت ملی‌اند و نگاهی پژوهشی و عمقی به مسائل کشوری، منطقه‌ای و جهانی دارند.

کتاب پدافند غیرعامل الکترونیکی سامانه های‌ راداری‌ در‌ برابر‌ تهدیدهای حساسه های اطلاعـات‌ الکترونیکی نیز یکی از کتاب‌های این انتشارات است که می‌تواند اطلاعات مفیدی را در اختیار پژوهشگران و متخصصان حوزه مسائل راهبردی قرار دهد.

خواندن کتاب پدافند غیرعامل الکترونیکی سامانه های‌ راداری‌ در‌ برابر‌ تهدیدهای حساسه های اطلاعـات‌ الکترونیکی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی پژوهشگران، متخصصان و علاقه‌مندان حوزه مسائل راهبردی ، امنیت ملی و دفاع ملی.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۸۵-۳۴-۸
تعداد صفحات۲۴۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۸۵-۳۴-۸